Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 3 березня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Магнолії. Майстер-клас із китайського живопису

22 квітня 2023
Магнолії. Майстер-клас із китайського живопису

22 квітня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Вже традиційно мисткиня проведе заняття дистанційно, представивши свою віртуальну майстерню через Zoom, а в музеї їй в цьому допоможе її учениця, випускниця курсів «Се-Ї» та «Гунбі» Єлизавета Бєляєва.

Темою квітневого заняття стане написання композиції «Магнолії» в традиційному китайському живописному стилі Се-Ї (вираження ідеї). Протягом майстер-класу учасники створять на рисовому папері композицію з магнолією, що символізує жіночність і красу та є другою за популярністю квіткою в Піднебесній після півонії. Стародавні китайці називали магнолію Нефритовою Орхідеєю, а за часів правління китайських імператорів пелюстки білої магнолії подавали на стіл як делікатес та використовували як лікарську рослину.

На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів і матеріалів, навчаться володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим і вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також дізнаються багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.

Дата: 22 квітня 2023.
Час: 12:00-14:30.
Вартість: 600 грн. з учасника.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Усі матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0935784767 (Єлизавета). Реєстрація триває до 20 квітня.

У разі оголошення повітряної тривоги ми призупиняємо наш майстер-клас, а учасників просимо пройти до найближчого укриття БЦ «Сенатор». Якщо тривога не буде скасована в найближчу годину – ми будемо змушені перенести майстер-клас на іншу дату. Якщо тривога буде оголошена на момент, коли подія тривала більше 1 год 30 хв, подія вважатиметься такою, що відбулася.

Адреса: Київ, вул. Князів Острозьких, 40Б
Телефон: +380442806418
Сайт: fb.me/e/150j9JnwJ
Ел. пошта: museum.diaspora@gmail.comвгору