Розмістити подію →
Сьогодні 5 грудня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

«Козацька Рада», ресторан, Софіївська Борщагівка

«Козацька Рада», ресторан, Софіївська БорщагівкаЩиро вітаємо відвідувачів ресторану «Козацька Рада»!


На початку хочемо зробити невеличкий екскурс в історію, для того щоб Ви змогли відчути колорит та неповторність місцевості, в якій розташована «Козацька рада». На околиці столиці, на межі з Кільцевою Дорогою, розташовано мальовниче село із колоритною назвою – Софіївська Борщагівка, яке було засноване ще в далекому 1497 році, в часи заснування козацтва. Назва села походить від Софійського монастиря, якому це село належало в ті часи, а також від назви річки Бощагівки. Ще з давніх часів далеко за межами села йшла гучна слава про надзвичайну гостинність місцевого населення . Будь-яка страва традиційної української кухні, приготована борщагівськими кухарями, вирізнялась неперевершеним, досконалим смаком та оригінальністю. А свята, а борщагівські весілля? Якби було проведено конкурс між українськими селами на кількість та якість страв, що готуються на весілля, Софївська Борщагівка напевно претендувала б на перший приз!

Саме щоб підтримати, продовжити та підняти на ще більш високий рівень ці давні традиції, в 2009 році в Софіївській Борщагівці було відкрито ресторан «Козацька Рада», в якому працюють професіонали-кухарі – продовжувачі славних традицій своїх предків! Навіть сама назва села – Борщагівка, чи не нагадує вона нам одразу ж про найулюбленішу страву українців – запашний борщ? А де борщ – там і сало, пампушки, вареники, крученики, пиріжки, млинці, струдлі…Завітайте до «Козацької Ради», і Ви будете приємно здивовані різноманітністю та оригінальністю нашого меню, всі страви якого готуються тільки з найсвіжіших високоякісних продуктів! А завітавши один раз, Ви неодмінно станете нашим постійним відвідувачем.

Впевнені, що поєднання мальовничого місця розташування, оригінального інтер’єру, високого рівня обслуговування, і, звичайно ж, якості та оригінальності кухні, не залишать Вас байдужими.

Чекаємо на Вас вже сьогодні!


Просмотреть увеличенную карту

вгору