Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 5 грудня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Кім Кардашьян лютує через пісню Каньє, в якій він зізнається, що хоче зайнятися сексом з її сестрами

 
Кім Кардашьян лютує через пісню Каньє про бажання сексу з її сестрами

Таку відверту заяву він зробив у своїй новій композиції під назвою XTCY, пише Лайф. Дружина ж репера явно не оцінила його гумору. Сестри з клану Кардашян усі як на підбір, тому не дивно, що вони присутні у фантазії будь-якого чоловіка. І репер Каньє Уест не виняток. Виявляється, у глибині душі співак хотів би переспати з чотирма сестрами.

У пісні XTCY виконавець зізнається, що хотів би зайнятися сексом відразу з чотирма сестрами. При цьому імен дівчат Каньє не називає. Але особливо уважні слухачі одразу зметикували, що мова йде про сестер Кім Кардашян, яких якраз чотири.

«У тебе погані думки? У мене їх більше. Ти хочеш переспати з сестрою своєї дружини? А я відразу з чотирма», - йдеться в композиції.

Фото: instagram.com/khloekardashian
Фото: instagram.com/khloekardashian


Кім Кардашьян вважає, що чоловік перестарався з епатажем й перейшов межу дозволеного, пише Woman. «Місіс Уест просто лютує, адже він навіть не показав їй текст пісні перед тим, як її випустити. Сестри Кардашьян-Дженнер вважають композицію вульгарною та образливою, вони не хочуть, щоб їх сексуалізовали», — повідомив анонім.

Каньє Уест і раніше не соромився ділитися подробицями свого інтимного життя. Так, днями він розповів про те, що, незважаючи на наявність дружини, не змінює старим звичкам та активно дивиться порнофільми на порталі PornHub. Дізнавшись про це, відеохостинг подарував Весту преміальну передплату на свій ресурс.

Джерело: limon.postimees.ee

Дивіться також


вгору