Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 14 липня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільно-політичні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Тюльпани. Майстер-клас із китайського живопису

20 травня 2023
Тюльпани. Майстер-клас із китайського живопису

20 травня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Вже традиційно мисткиня проведе заняття дистанційно, представивши свою віртуальну майстерню через Zoom, а в музеї їй в цьому допоможе її учениця, випускниця курсів «Се-Ї» та «Гунбі» Єлизавета Бєляєва.
Темою травневого заняття стане написання композиції «Тюльпани» в традиційному китайському живописному стилі Се-Ї (вираження ідеї). Протягом майстер-класу учасники створять на рисовому папері композицію з тюльпанами, які у Китаї, на відміну від Європи, квітнуть у дикій природі. Сьогодні тюльпанові плантації Піднебесної конкурують із найбільшим постачальником цих квітів – Нідерландами. А один із найкрасивіших тюльпанових парків Китаю – Дунсих, знаходиться в місті Ухань (провінція Хубей).
На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів і матеріалів, навчаться володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим і вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також дізнаються багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.

Дата: 20 травня 2023.
Час: 12:00-14:30.
Вартість: 600 грн. з учасника.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Усі матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0935784767 (Єлизавета). Реєстрація триває до 18 травня.
У разі оголошення повітряної тривоги ми призупиняємо наш майстер-клас, а учасників просимо пройти до найближчого укриття БЦ «Сенатор». Якщо тривога не буде скасована в найближчу годину – ми будемо змушені перенести майстер-клас на іншу дату. Якщо тривога буде оголошена на момент, коли подія тривала більше 1 год 30 хв, подія вважатиметься такою, що відбулася.

Адреса: Київ, вул. Князів Острозьких, 40Б
Телефон: +380442806418
Сайт: www.facebook.com/events/284055737300799
Ел. пошта: museum.diaspora@gmail.comвгору