Розмістити подію →
Сьогодні 28 червня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Кручені паничі. Майстер-клас із китайського живопису

3 жовтня 2020
Кручені паничі. Майстер-клас із китайського живопису

3 жовтня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Темою заняття стане написання композиції «Кручені паничі» у традиційному китайському живописному стилі Се І (вираження ідеї).
Протягом майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з крученими паничами, або іпомеями – ніжними й тендітними квітами, які з давніх часів використовувалися в Китаї як лікарські рослини, а в філософії буддизму стали символами плинності людського буття через особливість цвітіння вдень та перетворення на пуп’янок вночі.
На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів та матеріалів. Чі Шаотін навчить кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розповість багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.
По закінченню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Кручені паничі».
Дата: 3 жовтня 2020.
Час: 11.30–13.30.
Вартість — 400 грн.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Всі учасники майстер-класу протягом заняття мають бути в масках. Кількість учасників обмежена – 8 осіб. Матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0636598193 (Чі Шаотін).

Адреса: вул. Московська, 40-б, Київ
Телефон: +38063659819
Сайт: www.facebook.com/events/3850956531598478
Ел. пошта: museum.diaspora@gmail.com


вгору