Розмістити подію →
Сьогодні 27 вересня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
МузеїКиївська обл., Київ

Презентація книги Ганни Гороженко "Лицарка Корони"

15 липня 2020

Звіт про подію

В Музеї книги і друкарства України відбулась презентація книги Ганни Гороженко - "Лицарка Корони"

Анонс події

Презентація книги Ганни Гороженко "Лицарка Корони"

15 липня 2020 року о 19:00 в Музеї книги і друкарства України відбудеться презентація роману Ганни Гороженко «Лицарка Корони».

Книга «Лицарка Корони» описує історичні події та персонажів із XVI століття. Події роману розгортаються в Україні: у Луцькому замку, у Дубно, резиденції князів Острозьких, в Кременці, Меджибожі, Соколі. У книзі в центрі буремних подій опиняється русинка-українка княгиня Анна Сокольська. Княгиня в романі стала агенткою Церкви і полює за королівськими грамотами. Їй протистоять численні чоловіки: від впливових родичів до шпигунів Московії та короля Стефана Баторія.

В межах презентації ви зможете побачити костюми та танці тієї епохи від Студії старовинного танцю "Джойссанс". Охочі зможуть станцювати кілька танців.
Наталя Скорнякова, дослідниця старовинного кравецтва, розповість про те, як одягались шляхтянки доби Ренесансу.

Ганна Гороженко – журналістка. Вона понад 20 років працює журналісткою-міжнародницею і побувала у великій кількості країн. Авторка працювала на «5 каналі», згодом – спецкором телеканалу «Інтер» в Лондоні, нині є редакторкою відділу міжнародних новин на телеканалі «СТБ».

Чекаємо на вас за адресою: вул. Лаврська 9, корпус 9 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)

Контакти для отримання інформації та акредитації ЗМІ:
bookmuseum.ua@gmail.com
(044) 280-79-76, 280-66-23

Адреса: вул. Лаврська 9, корпус 9, м. Київ
Телефон: +38 (044) 280-79-76
Сайт: www.facebook.com/Books.and. Printing. Museum


вгору