Розмістити подію →
Сьогодні 25 листопада 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Дитячі шоуКиївська обл., Київ

Продавцями будуть діти: на «Даринку» пройде ярмарок «Брокант»

29–30 серпня 2020
Продавцями будуть діти: на «Даринку» пройде ярмарок «Брокант»

29 серпня столичний маркет-молл «Даринок» проведе дитячий ярмарок «Брокант», на якому юні продавці будуть шукати новий будинок своїм іграшкам, книгам, одягу, гаджетам. Приходьте торгувати власними речами, купувати нові й вчити малюків відповідальному споживанню. У розважальній програмі вікенду також безкоштовні майстер-класи, шоу-програми, анімація, солодка вата, аквагрим, батути на території шкільного ярмарку й виступи музикантів.

Гаражний розпродаж дитячих речей пройде з 12:00 до 18:00 на другому поверсі зали 3D. Щоб взяти участь у ярмарку в якості продавця, отримати власну мінівітрину й цінники, потрібно заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenPi4R29AbtdRhH1VUS50CFbI7E6GlJl5bvDeczQqHJSTUdQ/viewform. На «Броканті» продавати можуть діти від 5 до 14 років. Малюки – тільки під наглядом батьків. Реєстрація юних бізнесменів триває до 28.08. Для відвідувачів вхід безкоштовний.
А щоб вихідні були наповнені яскравими моментами й веселощами, «Даринок» також підготував багато приємних сюрпризів. Зокрема, на території шкільного ярмарку в суботу о 14:00 покажуть науково-хімічну виставу, а в неділю – шоу ілюзій. З 12:00 до 18:00 тут також будуть проводити безкоштовні майстер-класи зі створення слайму й «шкільних монстриків» для олівців з полімерної глини. Біля 6 входу для відвідувачів виступатимуть кавер-гурти: No comment, Black town, Oscar Wild, Alex & Elina.

Крім живих виступів музикантів гостей чекає:
- Безкоштовна солодка вата, аквагрим і гліттер тату (зона Wi-Fi).
- Шкільний ярмарок, ролердром та безкоштовні батути на другому поверсі залу 3Д.
- Lounge zone з діджеєм і дитячим майданчиком на галявині (вхід 7).

Детально з програмою розваг маркет-моллу можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті «Даринку». Також слідкуйте за новинами на сторінках соцмереж Facebook і Instagram.

«Даринок» знаходиться за адресою: м Київ, вул. Біломорська, 1 (станція метро «Лісова»)

Хто: Маркет молл "Даринок"

Де: Україна

Коли: 29 серпня

Адреса: Україна
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору