Розмістити подію →
Сьогодні 16 жовтня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

На Київщині пройдуть змагання кінних каскадерів

25–26 вересня 2021
На Київщині пройдуть змагання кінних каскадерів

25 і 26 вересня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Протягом двох днів відважні вершники і вершниці, дорослі і зовсім юні змагатимуться в мистецтві джигітовки.
«Кентаври» - це фестиваль, який багато років об'єднує провідних українських кінних каскадерів, що мають світову популярність. Учасники фестивалю покажуть свою спритність і таланти, поділяться професійним досвідом і змагатимуться за звання кращого.
Віртуозні наїзники вражатимуть глядачів неймовірними трюками: їздою догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони прослизатимуть під конем, вибудовуватимуть «піраміди». Арабески, обриви, пістолети і французькі хрести... І все це на повному скаку!
Крім обов'язкової конкурсної програми пройдуть показові виступи з найбільш видовищними номерами.
Учасники фестивалю виступатимуть у тісному тандемі з кіньми рідкісних стародавніх порід. Деяким з цих порід вже понад кілька тисячоліть!
У перервах між змаганнями з джигітовки на гостей чекає весела пізнавальна театралізована програма на давньослов'янську тематику. Мешканці Древнього Києва запросять відвідувачів взяти участь у цікавих конкурсах, іграх, запальних слов'янських хороводах і танцювальних флеш-мобах.
На завершення розважальної програми на гостей чекає яскрава вечірня вогняна програма зі стрільбою з величезного метального знаряддя, требушета, палаючими ядрами.
Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школу кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (050) 385-06-14 та (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!
На гостей фестивалю чекає знайомство з унікальними кіньми історичних порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні. До коней можна буде підійти, погладити, сфотографуватися і навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.
Гості Древнього Києва дізнаються багато цікавого про життя наших пращурів, відвідавши музеї та експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування і тортур.
Постріляти з лука та покидати ножі можна в середньовічному тирі, а на монетному дворі - викарбувати монету «на щастя». У Княжої костюмерній можна вбратися в наряди часів Київської Русі, влаштувавши незабутню фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині гості, за чашкою трав'яного чаю, зможуть доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.
На Середньовічної кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищах.
Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).
«Парк Київська Русь» - це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі знань сучасної науки відтворюється Древній Київ V-ХІІІ століть в його натуральному розмірі, в масштабі 1: 1.
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
Древній Київ відкривається о 10:00. Урочисте відкриття фестивалю о 13:30. Завершення програми в суботу, 25 вересня о 20:00, в неділю, 26 вересня о 19.00.
 В програмі можливі зміни.
Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Доїхати можна на власному автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 100 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору