Розмістити подію →
Сьогодні 30 листопада 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

На Київщину прийдуть Воїни Апокаліпсису

31 жовтня – 1 листопада 2020
На Київщину прийдуть Воїни Апокаліпсису

31 жовтня і 1 листопада Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на незвичайне святкування Хеллоуїна по-давньослов’янські. На гостей чекають кінні шоу за участю героїв стародавніх міфів і легенд, смачні страви з багаття, прогулянки на конях і веселі давньокиївські забави у справжньому, живому середньовічному місті.
За в'їзною брамою в Князівство на гостей чекає дивовижна подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Перед відвідувачами відкриється справжнє, живе середньовічне місто з відтвореними шедеврами дерев'яного зодчества Х століття: монументальною оборонною спорудою «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівськими воротами (висотою 21 метр), унікальною дерев'яною церквою, князівськими теремами та трибунами, садибами давніх киян, а також величезними облоговими знаряддями, кораблем древніх вікінгів і середньовічною катівнею.
31 жовтня і 1 листопада жителі Древнього Києва запрошують всіх гостей разом відсвяткувати Хеллоуін, але не звичним способом, із традиційними монстрами, зомбі, хоббітами та відьмами в загострених капелюхах. У Князівстві Київська Русь нічого про них не знають! У ці дні «зірками програми» будуть персонажі давньослов'янських міфів і легенд, а також всіма улюблені герої старих дитячих казок: Сірий Вовк, Жар-птиця, Микула Селянинович, Лада і Лель ...
У видовищних театралізованих постановках ці герої будуть протистояти силам зла. І нехай гостей не лякає кінне полювання вершників Апокаліпсису, ігрища лісовиків і перевертнів. Добро обов'язково переможе! І можна бути впевненим, що Кінні лучники здолають Ведмедя, прекрасна слов'янка зніме закляття з перевертня, а всі злі чари згорять у вогні.
Гості Древнього Києва зможуть від душі повеселитися і подружитися зі знайомими з дитинства персонажами. Ці колоритні герої та «антигерої» запросять відвідувачів сфотографуватися з ними та взяти участь у традиційних давньослов'янських забавах і обрядах.
Древній Київ багатий на дива. Одне з них - «жива» колекція коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже їх було завезено до нашої країни в єдиному екземплярі. Всі відвідувачі зможуть підійти до цих прекрасних тварин, погладити, сфотографуватися з ними та навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.
31 жовтня і 1 листопада ці прекрасні тварини будуть повноправними учасниками вистави. Ці породисті скакуни під керівництвом досвідчених акторів-каскадерів кінно-трюкового театру візьмуть участь у казковій феєрії. Гості будуть вражені бездоганним виконанням номерів розважальної програми.
У Князівстві відвідувачі відчують себе повноправними мешканцями Київської Русі. Вони прогуляються вуличками середньовічного міста, затамувавши подих від відтворених шедеврів середньовічної архітектури, відвідають садиби городян Х століття, музеї та експозиції, постріляють з луку в середньовічному тирі, викарбують монети «на щастя» за стародавньою технологією. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю гості зможуть доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.
Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера. Княжі кухарі порадують смачними стравами, приготованими на вогнищах. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).
У Князівстві можна опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школу кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. Уже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
 В програмі можливі зміни.
Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору