Розмістити подію →
Щирі вітання з Новим 2021 роком!
‹ 
 ›
Сьогодні 15 січня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

Під Києвом пройде фестиваль по древньому кінному бойовому мистецтву

24–25 жовтня 2020
Під Києвом пройде фестиваль по древньому кінному бойовому мистецтву

24 і 25 жовтня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію осені – Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи». Найсильніші кінні лучники світового рівня з'їдуться до Древнього Києва, щоб змагатися у видовищному мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Під час фестивалю на гостей чекають також і розваги: прогулянки на конях, екстремальні атракціони, смачні страви з багаття, давньослов'янські ігри та розваги у справжньому, живому середньовічному місті.
Князівство Київська Русь – це єдине місце в Україні, де проходять змагання з цього найдавнішого бойового мистецтва. Верхова стрільба з лука поєднує в собі два види спорту: кінний і лучний. Унікальність змагань у поєднанні спортивного азарту і романтики давнини, що не залишить байдужим нікого - ні найменших діток, ні дорослих відвідувачів.
24 і 25 жовтня з усієї країни до Князівства з'їдуться спортсмени-віртуози, щоб змагатися у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях, на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів.
Змагання кінних лучників пройдуть у декількох стилях, які використовувалися в Київській Русі й Азії у середні віки. На учасниках змагань будуть історичні наряди та легкі обладунки тих країни та епохи, що вони представляють. Обов'язкова вимога - використання історичної зброї: традиційних лука і стріл з натуральних матеріалів, виготовлених за стародавніми технологіями.
Конкуренція між учасниками буде жорсткою, адже переможці турніру отримають можливість представляти нашу країну на міжнародних змаганнях.
Спортсмени та актори-каскадери виступатимуть у тандемі з кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже вони були привезені в нашу країну в єдиному екземплярі.
Гості можуть підійти до цих унікальних тварин, погладити їх, сфотографуватися і навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.
У перервах між змаганнями на відвідувачів чекає цікава пізнавальна програма на історичну тематику з кінними виступами та традиційними давньослов’янськими забавами. Мешканці Древнього Києва запросять гостей взяти участь у цікавих конкурсах, іграх, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.
Гості Князівства побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї. Вершники та їх вірні скакуни продемонструють елементи гарцювання (джигітовки): різні трюки, що зараз демонструються в показових виступах, а в минулому допомагали в битві та рятували життя в бою.
Кульмінацією програми стане стрільба палаючими ядрами з величезного метального знаряддя требушет.
Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (050) 385-20-35, (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойовим традиціям наших пращурів!
У Древньому Києві гості відчують себе повноправними жителями середньовічного міста. Постріляти з лука та покидати ножі можна в середньовічному тирі, а на монетному дворі - викарбувати монету «на щастя» за середньовічною технологією. У Княжій костюмерній можна вдягати вбрання і амуніцію часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.
Відпочити та насолодитись співом птахів можна біля мальовничого Лісового озера. Підкріпитися можна буде смачними стравами з вогню, приготованими княжими кухарями. Охочі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч (за умови попереднього бронювання).
«Парк Київська Русь» - це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі знань сучасної науки відтворюється Древній Київ V-ХІІІ століть у його реальному розмірі, у масштабі 1:1.
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
Древній Київ відкривається о 10:00. Урочисте відкриття фестивалю о 13:30.  В програмі можливі зміни.
Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн. (знижки до 50% при попередній купівлі квитків на сайті), для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору