Розмістити подію →
Сьогодні 1 жовтня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

Чемпіонат Європи з середньовічного бою пройде під Києвом

20–22 вересня 2019

Звіт про подію

З 20 по 22 вересня 2019 року в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь», Київська обл., с. Копачів) відбувся Відкритий чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв».
Це наймасштабніші та найпопулярніші змагання з середньовічного бою в Європі, що традиційно зібрали кілька сотень бійців з Білої Церкви, Горішніх Плавнів, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Києва, Луцька, Львова, Путивля, Рівного, Харкова, Чернівців та інших міст нашої держави. Серед учасників були також і іноземні спортсмени та судді.
Змагання проходили згідно правил середньовічного бою, офіційно визнаного видом спорту Міністерством молоді та спорту України. Співорганізатор чемпіонату – Всеукраїнська федерація середньовічного бою.
Протягом трьох днів, з 20 по 22 вересня 2019 р. спортсмени в важких металевих лицарських обладунках, взявши до рук зброю, зроблену у відповідності до історичних зразків, сходилися в одиночних та групових боях. Відбувалися навіть жіночі поєдинки.
Це не постановочні бої, а справжні середньовічні баталії!
Змагання були запеклими, адже переможці матимуть змогу в складі Збірної України брати участь в Чемпіонаті світу з середньовічного бою, що пройде в 2020 році в Іспанії.
У перервах між боями розважальна програма, що знайомила гостей Чемпіонату з історією середніх віків, доповнювалась конкурсами, іграми а також виступами кінно-трюкового театру Древнього Києва.
Ввечері 21 вересня гостей здивувала вогняна програма зі стрільбою палаючими ядрами з требушету та видовищними кінними шикуваннями у супроводі вогняних спецефектів.
Незабутніх вражень гостям додали шедеври дерев’яного зодчества, що відтворені в Древньому Києві, древньослов’янський колорит і незабутня атмосфера Середньовіччя.
В неділю, 22 вересня, відбулось урочисте нагородження переможців Чемпіонату.
Щиро вітаємо переможців у дисциплінах:
«Щит та меч» жінки
1 місце - Лупенко Надія «Айна Бера Житомир»
2 місце - Волкова Юлія «Айна Бера Лісова»
3 місце - Черкашина Єлизавета «Шарухань»
«Щит та меч» чоловіки
1 місце - Радіонов Ілля «Айна Бера Лісова»
2 місце - Геоня Даниїл «Шарухань»
3 місце - Поліщук Володимир «Айна Бера Луцьк»
«Довгий меч» жінки
1 місце - Черкашина Єлизавета «Шарухань»
2 місце - Умярова Катерина «Айна Бера Поділ»
3 місце - Лупенко Надія «Айна Бера Житомир»
«Довгий меч» чоловіки
1 місце - Авеніров Микола «Айна Бера Поділ»
2 місце - Ступак Євген «Айна Бера Лісова»
3 місце - Глущенко Дмитро «Айна Бера Лісова»
«Древкова зброя» жінки
1 місце - Обаде Катерина «Меч Молдови»
2 місце - Черкашина Єлизавета «Шарухань»
3 місце - Умярова Катерина «Айна Бера Поділ»
«Древкова зброя» чоловіки
1 місце - Кузькоков Антон «Айна Бера Поділ»
2 місце - Сєнгаєв Микита «Шарухань»
3 місце - Мороз Сергій «Шарухань»
3 на 3
1 місце – «Айна Бера»
2 місце – «Шарухань»
3 місце – «Путивль – Гюргів»
5 на 5
1 місце – «Білі Ведмеді»
2 місце – «Лісові Феї»
3 місце – «Велика Волинь»
10 на 10
1 місце – «Подільська інтелігенція»
2 місце – «Луцький ліс»
3 місце – «Сила та зброя»
16 на 16
1 місце – «Айна Бера Поділ»
2 місце – «Луцький ліс»
3 місце – «Чорне сонце»

Відкритий чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв» закінчився. Але для тих, хто цікавиться історією середньовіччя, культурою та традиціями нашої країни, Древній Київ в Князівстві Київська Русь» підготував інші цікаві заходи:
• 5-6 жовтня – Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври IІ»;
• 12-14 жовтня – Святкування Покрови та Дня Захисника України;
• 2-3 листопада – Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи II».

Щовихідних у Древньому Києві в Князівстві Київська Русь на відвідувачів чекає знайомство з історією Київської Русі в справжньому, живому середньовічному місті. А також безліч традиційних слов’янських розваг, музеї та експозиції, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, майстер-класи з народних ремесел, екстремальні атракціони та мальовниче Лісове озеро.

У Князівстві Київська Русь відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: гарцювання і верхова стрільба з лука. Тут відкрита школа кінних лучників, заняття в якій проводять досвідчені інструктори - спортсмени Всеукраїнської федерації верхової стрільби з лука. Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів в Древньому Києві або зв'язатися по тел. (044) 461-99-37. І вже на першому занятті можна навчитися керувати конем і влучно стріляти з лука.
Детальніше: www.parkkyivrus.com

Анонс події

Чемпіонат Європи з середньовічного бою пройде під Києвом

Приїжджайте 20, 21 та 22 вересня до Древнього Києва в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») на грандіозний фестиваль європейського масштабу! Відважні лицарі у важких обладунках, справжні бойові мечі та сокири, різнобарвні стяги та щити з гербами, а головне – мужність та вправність – незабутнє видовище чекає на Вас.
Відкритий Чемпіонат Європи з середньовічного бою «Зов героїв» - це наймасштабніший та найпопулярніший захід в нашій країні тематики Середньовіччя. Цей щорічний захід традиційно збере кілька сотень бійців не тільки з усієї України, а й багатьох європейських країн.
Після приголомшливої перемоги української збірної в Чемпіонаті світу з середньовічного бою «IMCF-2019», що відбувся в травні цього року в Древньому Києві, цей вид спорту набув в Україні шаленої популярності. Адже він поєднує в собі неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність та середньовічну романтику.
Спортсмени вдягнуть важкі металеві лицарські обладунки та покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом трьох днів можна буде побачити одиночні та групові бої, та навіть жіночі поєдинки. Це не постановочні битви, тут все по-справжньому!
Змагання проходитимуть згідно правил середньовічного бою, офіційно визнаного видом спорту Міністерством молоді та спорту України. Співорганізатором чемпіонату виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.
У перервах між боями на гостей чекає розважальна програма, що знайомитиме з історією середніх віків, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи, конкурси та розіграші. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами, а в суботу – ще й феєричне фаєр-шоу.
І як завжди, в Древньому Києві можна прогулятися на породистих конях верхи або в екіпажі, прослухати екскурсію верхи на коні, відвідати музеї та ярмарок майстрів, постріляти з лука та викарбувати монету. У Княжій костюмерній можна вдягнути костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера. Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих за сучасними та за середньовічними рецептами, на відкритому вогні, можна в Княжій корчмі. Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. А діти будуть в захваті від яскравого безпечного куба-лабіринту «Мишоловка».
При бажанні продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 14:00. Завершення програми: 21 вересня – о 23:00, 20 і 22 вересня о 21:00.
Ціна квитка: для дорослих - 250 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для школярів - 80 грн., дошкільнята - безкоштовно.
Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.
Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» відповідно до розкладу на сайті.
Детальна інформація: www.parkkyivrus.com

Хто: «Парк Київська Русь», розважально-історичний комплекс

Де: «Парк Київська Русь», розважально-історичний комплекс

Коли: Парк відкривається о 10:00. Початок розважальної програми о 14:00

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору