Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 18 червня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільно-політичні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

НАФТОГАЗЕКСПО - 2024

15–17 жовтня 2024
НАФТОГАЗЕКСПО - 2024

Головна мета заходу - сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

Виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2024» - це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової галузі. Учасники, що представляють весь спектр своєї продукції, та відвідувачі, що мають за мету вирішення своїх виробничих задач, отримують необмежені можливості до взаємодії та комунікації, що сприяє розширенню бізнесу обох сторін. Іншою перевагою участі у виставці є підтримання контакту з постійними клієнтами та інтерес не тільки цільової групи відвідувачів, а й ЗМІ, державних структур.

Учасники виставки: вітчизняні та іноземні виробники і постачальники нафтогазового обладнання і технологій, нафто- і газосервісні компанії, інжинірингові підприємства, науково‑дослідні організації та інші компанії, що працюють у галузі.

Цільова аудиторія заходу: керівники та технічні спеціалісти державних і приватних нафто- і газодобувних компаній, підприємств, які займаються розвідкою і будівництвом родовищ, транспортуванням, переробкою, зберіганням, розподілом нафти і газу, представники профільних державних установ, наукових і громадських організацій та багато інших.

Міжнародна виставка «НАФТОГАЗЕСПО-2024» проходить одночасно з:

- VIII Міжнародною спеціалізованою виставкою «Mining & Minerals Expo - 2024»
- XXI Міжнародною спеціалізованою виставкою «Енергетика в промисловості - 2024»
- VI Міжнародною спеціалізованою виставкою «Еelectro Install - 2024»
- XVI Міжнародною спеціалізованою виставкою «Еcoеnergy Ехро - 2024»
- Діловою програмою

В рамках ділової програми - VIII Київська конференція «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці». Серед спікерів: перші особи ПАТ «Укргазвидобування», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «Бурова техніка», Tacrom Services, Weatherford і інші вітчизняні та іноземні компанії.

Запрошуємо до участі в VIII Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО - 2024». Впевнені, захід стане для Вас ефективним маркетинговим інструментом для розвитку бізнесу, дозволить збільшити кількість нових замовлень і розширити клієнтські бази, крім того, це чудова можливість ознайомитись з новинками нафтогазового ринку.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: +38 066 921-47-51
e-mail: sher@iec-expo.com.ua

Адреса: просп. Броварський, 15, Київ
Телефон: +38 066 921-47-51
Сайт: www.iec-expo.com.ua
Ел. пошта: reklama@iec-expo.com.ua

15–17 жовтня 2024 КОМУНТЕХ - 2024 15–17 жовтня 2024 E‑COMPS+DIGITEC - 2024


вгору