Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 24 травня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

EXPERT SECURITY - 2024

28–30 травня 2024
EXPERT SECURITY - 2024

Безпека – це фундамент нормального життя всіх громадян, діяльності державних, громадських та приватних установ і підприємств, а тому до охорони цих об’єктів держава ставиться як до охорони суспільного блага, надає цій охороні стратегічного значення.

Виставка систем охорони та безпеки Expert Security є дієвим інструментом для сприяння державі у зміцненні рівня громадської безпеки через експертне спілкування з лідерами галузі, впровадження в Україні новітніх технологій, які щодня зʼявляються в індустрії безпеки, та спонукання громадян більш відповідально ставитись до забезпечення особистої безпеки.

Expert Security – це також майданчик, який об’єднує виробників та дистриб’юторів систем безпеки не лише з кінцевими споживачами, а й з бізнесами, що займаються продажем, монтажем, інтеграцією та обслуговуванням таких систем.

З часів повномасштабного вторгнення рф, життя кожного з нас значно змінилось, відповідно до цього зазнали змін і тематичні розділи виставки. Для того щоб відповідати новим викликам колективної та особистої безпеки, були виділені найбільш актуальні направлення як для представників правоохоронних органів так і для цивільних громадян. Запрошуємо Вас ознайомитись з оновленою тематикою виставки.

EXPERT SECURITY — найкращий вибір серед вітчизняних заходів у сфері безпеки та охорони
• вдале розташування у 10 хвилинах пішки від метро
• безпечний простір - у разі виникнення повітряних тривог, Міжнародний виставковий центр обладнаний підземними укриттями
• all‑inclusive, але у бузнес‑форматі: всі аспекти безпеки на одному майданчику - від домофона до інтегрованої системи безпеки, від найсучасніших систем кіберзахисту, до антидрон‑систем, від спорядження для забезпечення індивідуального захисту до комплексних систем захисту об’єктів критичної інфраструктури
• єдиний і обов'язковий для відвідування захід для всіх професіоналів, пов'язаних із безпекою громадян та держави, інфраструктури та режимних об’єктів - спільне проведення із виставкою «Технології захисту/Пожтех» та найбільшою промисловою виставкою в Україні «Міжнародний промисловий форум»
• найкраще місце для прем'єрних показів та презентацій - професійне відвідування, увага провідних ЗМІ

Адреса: просп. Броварський, 15, Київ
Телефон: + 38 (050) 403 66 91
Сайт: www.iec-expo.com.ua
Ел. пошта: reklama@iec-expo.com.ua

28–30 травня 2024 ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ - 2024 28–30 травня 2024 ADDIT EXPO 3D - 2024


вгору