Розмістити подію →
Сьогодні 23 травня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Фестиваль архітектури та будівництва FAB 2021

27–29 жовтня 2021
Фестиваль архітектури та будівництва FAB 2021

Основною ідеєю Фестивалю архітектури та будівництва – є перетворення традиційної будівельної виставки в багатопрофільний бізнес – простір, на якому збираються найактуальніші та нові напрями в урбаністиці, архітектурі, будівництві, дизайні, благоустрої.
Щороку напрямки будуть змінюватися в залежності від актуальності та іноваційності.

Цього року обрано чотири напрямки фестивалю:
• Урбаністика
• Архітектура, дизайн
• Active house, «Розумний будинок»
• Інклюзія, доступність, універсальний дизайн

Під кожний з цих напрямків готуються фестивальні заходи, які максимально охоплюють актуальні проблеми та цільову аудиторію. Ми співпрацюємо з провідними профільними організаціями по підготовці фестивальних заходів та запрошуємо до участі відомих західних та вітчизняних експертів.

Експозиційна частина фестивалю складатиметься з компаній, основною цільовою аудиторією яких є архітектори, дизайнери, представники органів місцевої влади, В2В клієнти. Планується, що участь саме у Фестивалі архітектури та будівництва може стати дуже ефективною за рахунок якості цільової аудиторії та кількості професійних ділових майданчиків.

Фестиваль архітектури та будівництва – це не просто виставка, а новий формат професійного заходу, який задовольняє потреби всіх учасників будівельного ринку.

Адреса: Київ, Броварський пр-т, 15
Телефон: +380 44 490 62 20
Сайт: buildfestival.kiev.ua
Ел. пошта: build@kmkya.kiev.ua


вгору