Розмістити подію →
Сьогодні 19 червня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставка «Магія кольору»

17 травня – 9 червня 2021
Виставка «Магія кольору»

17 травня – 09 червня 2021 року

Місце проведення: І та ІІ поверхи Центру Української Культури та Мистецтва,
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

В експозиції буде представлено понад 10 клаптикових виробів – квілтів, створених Мірі Цой протягом 2010 – 2021 років, у легендарній техніці печворку, відомій також як клаптикове шиття.
У перекладі з англійської мови «quilt» означає «стьобана ковдра». Створення кожного квілта, презентованого на виставці, зайняло від 6 місяців до року. Уся робота здійснювалась майстринею вручну.
Завдяки досконалій техніці виконання та масштабам художнього задуму, квілтам Мірі Цой притаманні риси монументальності. Сюжети в роботах є надзвичайно динамічними і, в той же час, дуже гармонійними. Це досягається шляхом вмілого застосування сміливих колірних рішень, які приваблюють увагу глядача, нагадуючи магічні барви калейдоскопу. Тут кожен елемент оживає, вдало вписаний в загальну композицію. Завдяки цьому квілти, створені Мірі Цой – величні та життєрадісні. Вони сповнені позитивної енергії й настрою.
Мірі Цой – киянка, мама 4 дітей. Має фінансову освіту, успішно реалізувала себе в бізнес-просторі. Із дитинства захоплюється рукоділлям. Мистецтво печворку відкрила для себе понад 10 років тому. Мірі Цой – учениця Джинні Бейер, всесвітньо відомого теоретика та практика печворку, яка в 2009 – 2010 роках на запрошення Світлани Долеско, проводила навчання в Україні для закоханих у цей вид декоративно-прикладного мистецтва, що має шанувальників у багатьох країнах світу.
Під керівництвом Джинні Бейєр, яку вважає своєю Музою, безмежно поважає та захоплюється її досвідом, Мірі Цой опанувала всі тонкощі техніки печворку, яким займається досьогодні. Є членом Асоціації майстрів клаптикового шиття України. У 2019 році робота майстрині була відзначена в межах Міжнародного фестивалю печворку (м. Х’юстон США). Квілти Мірі Цой зберігаються в приватних колекціях та музейних збірках в Україні та за її межами.
Ласкаво просимо! Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору