Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 13 квітня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставковий проект «Розстріляний» Київ. Хроніка ХХІ століття»

1–21 березня 2021
Виставковий проект   «Розстріляний» Київ. Хроніка ХХІ століття»


Час проведення: 1 – 21 березня 2021 року.
Відкриття – 5 березня о 14:00
(вхід на відкриття – лише за запрошеннями)

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.
За підтримки КП «Київреклама», Київської міської державної адміністрації.
Місце проведення: І та ІІ поверхи будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64).
Слоган проекту: «ЗмінИ на краще!»
Слово «розстріляний» невипадково обране як ключове в даному проекті. Оскільки хаотичне, необдумане розміщення реклами залишає на фасадах будинків столиці глибокі «рани» від перфоратора. А кривдники фасадів не несуть жодної відповідальності за вчинену шкоду, оскільки нині законодавчо не закріплена відповідальність за таку діяльність.

До експозиції увійдуть 40 фото-планшетів, де буде наочно продемонстровано наслідки некерованої рекламної політики періоду сучасності в столиці України. А також – успішний досвід боротьби колективу КП «Київреклама» з даною проблемою.
Фото будуть представлені за принципом порівняння «було» – «стало». Це дасть змогу зрозуміти значний об’єм зусиль комунальних та державних служб по боротьбі з агресивними проявами зовнішньої реклами в м. Києві.
Зокрема, відвідувачі побачать фото архітектурних пам’яток м. Києва, які постраждали внаслідок необдуманого розміщення реклами на їх фасадах. Також експонуватимуться фото окремих кварталів та вулиці, що належать до історичної забудови міста – одного з найдавніших та найбагатших архітектурно в Європі.
Також у межах проекту буде оголошено профільний конкурс для дизайнерів. Його метою є створення практичних пропозицій для державної програми, яка буде суворо регламентувати прояви зовнішньої реклами в м. Києві (у подальшому – у всіх українських населених пунктах).
Мета проекту – налагодження продуктивного діалогу між органами місцевої влади, підприємцями та фахівцями в галузі дизайну, реклами та архітектури, задля збереження та покращення унікального архітектурно-ландшафтного міського середовища столиці України.
Ласкаво просимо! Вхід вільний!
Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – Нд. –10:00 – 18:00. Неділя, 7 березня – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com
Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по
е-mail: olga.muz@dolesko.com

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору