Розмістити подію →
Сьогодні 7 березня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставка «Йдемо назустріч вічному»

4–24 лютого 2021
Виставка «Йдемо назустріч вічному»

Місце проведення: І поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.
Організатори: Київський національний університет будівництва і архітектури, Центр Української Культури та Мистецтва.
За сприяння та участі кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА.
В експозиції представлені роботи (комп’ютерна графіка) з фондів кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА, виконані протягом 2020 – 2021 рр. студентами 3 курсу кафедри.
Студентські роботи презентують погляд архітекторів-початківців на функціональне вирішення музею, створення нового музейного простору, спрямовані на пошуки його художнього образу. Також, вперше пропонують варіанти розміщення музею як в історичній частині Києва, так і в сучасних районах міста.
Проекти «Музею Г. Сковороди в м. Києві» присвячені ювілею з дня народження Григорія Сковороди, що відзначатиметься 3 грудня 2022 р. Роботи, що експонуються, розкривають засобами архітектури тему вшанування Григорія Сковороди – видатної особистості світового рівня, філософа, педагога, критика, публіциста, музиканта, співака, збереження його духовної спадщини.
Програма навчального проекту «Музей Г. Сковороди в м. Києві» вперше розроблена і опрацьована на кафедрі містобудування КНУБА в 2020 р. Виставка включає роботи студентів: Катерини Волох, Олександра Галіпчака, Михайла Клишнатого, Аліни Конюк, Миколи Ніколаєва, Георгія Парфенюка, Єгора Плюща, Кирила Провоторова, Катерини Рашківської.

Автори проекту «Земні крила України»: Ганна Носенко (КНУБА), Мар’яна Ларіонова (КНУБА).
Куратори проекту: Ганна Носенко (КНУБА), Тетяна Іносова, Мар'яна Ларіонова (КНУБА), студенти 3 курсу кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА Микола Ніколаєв, Георгій Парфенюк.

Ласкаво просимо!


Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. –10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по
е-mail: olga.muz@dolesko.com

Будь-яка публікація матеріалів виставки передбачає посилання на авторів використаних робіт та джерело інформації про них.

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору