Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 21 лютого 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
УкраїнаКиївська обл., Київ

В Киеве состоится пятый юбилейный Junior Fashion Week с показом коллекции Алексея Залевского «НЕЗАВИ

22–24 жовтня 2021

Звіт про подію

У Києві щойно завершився п'ятий ювілейний Junior Fashion Week. Протягом трьох днів на подіумі було представлено понад 20 колекцій українських та світових брендів. На подіум вийшли понад 600 дітей-моделей.

Стартував Junior Fashion Week з показу національних костюмів БЕРЕГИНЯ, а також брендів YesKids, GufoKids, Martusya і колаборації Ніколь Лебединської та Arlen Boss.

Грандіозним відкриттям став інклюзивний показ-шоу дизайнера Олексія Залевського, який презентував колекцію ZALEVSKIY «НЕЗАЛЕЖНІ». На подіум вийшли 30 моделей від 1 до 30 років. Колекцію представили більше ніж 30 облич незалежності.

«За 30 років незалежності в Україні виросло ціле покоління нових, незалежних людей. Всі вони – різні, але поєднанні однією рисою – вони можуть бути вільними, розвиватись та досягати своїх цілей в нашій країні. Моя колекція про різноманітність та водночас про спільний культурний код, який може стати орієнтиром для молодих людей», - прокоментував Олексій Залевський свою колекцію.

Серед моделей показу - чемпіонка Європи з художньої гімнастки Валерія Юзьвяк, 22 роки, що завершила кар’єру через онкологічну хворобу, але не полишила боротьбу за життя; 7-річний одеський шахіст Максим Криштофор, який народився передчасно з екстремально низькою вагою, а вже у 13 років став юним гросмейстером та шаховим генієм; 12-річна Анна Михайлова, дівчина із синдромом Дауна, що навчається в звичайній школі і займається жіночим футболом; Анастасія Опанасенко, 12 років, абсолютна чемпіонка України з художньої гімнастики, чемпіонка міжнародних конкурсів, що з 3-х років бореться з алопецією, патологічним випадінням волосся; 14-річна балерина Софія Науменко, учениця Київського хореографічного коледжу, лауреат численних європейських та українських конкурсів; 15-річний Матвій Яскевич, що позбавлений зору з народження та має аутизм; 21-річний Павло Хоньків, який попри ДЦП, активно займається плаванням; Вероніка Дідусенко, Міс Україна 2018, модель, мама, активістка в області захисту прав жінок; акторка та телеведуча денного шоу «Твій день» на 1+1 Стася Ровінська; супер фіналістка шоу “Співають всі” Дарія Ковтун (ODARA), яка досягла рекордної кількості переглядів відео виступів та народну любов публіки та багато інших.

«Мій показ - інклюзивний. Частина моделей долає різні діагнози, але не здаються. Я хочу аби такі люди були видимими в нашому суспільстві. Їхнє повноправне місце є серед звичайних людей, в школах, на робочих місцях, в театрах і на подіумах», - додав Олексій Залевський.

Залевський виступив водночас і постановником свого шоу, відтак глядачів чекало епатажне та яскраве шоу – що є «візитівкою» бренду ZALEVSKIY. Музичний супровід до дефіле від композитора та музиканта Євгена Хмари.

У другий день заходу відбулись покази Style Story Kids у супроводі Анни Трінчер, Natalia Potockaya, Generation A, Mаin People and Original Marines, Purity, Nebesite, SeeArsi, Світлани Фуголь та Dirk Bikkembergs. На подіум вперше вийшли Влад Яма з сім’єю та Анатолій Анатоліч. Закрився другий день виступом групи Kalush.

У третій день заходу відбулись покази John Richmond, Vladira, Liora Bay, Elsa, By Vel та бренду Choupette за участю дітей Камалії. Завершився ювілейний Junior Fashion Week показом-шоу нової спортивної колекції від неперевершеної Вікторії Грейс та магічним перфомансом від DakhaBrakha.

«Загалом на подіум вийшли 600 дітей-моделей, більше 20-ти українських та іноземних дизайнерів, в тому числі молодих, була представлена дитяча мода haute couture, вечірня, повсякденний та спортивний одяг, кращі бутіки. В цьому році до нас приєдналися наші відомі українські дизайнери Олексій Залевський та Вікторія Грейс. Мені дуже було приємно!», — розповіла організаторка Junior Fashion Week Наталія Коваленко.

Партнерами заходу стали: Корисна Кондитерська, Vodorod, LoraShen та 96group.

Ведучими заходу традиційно стали: Григорій Решетник та Марися Горобець.

Особлива подяка медіа-партнерам заходу: журнали Ukrainian People, Touch, Cosmolady, NOVA kids, TV-Парк, Woman magazine, Tелегид, Podium real, Журнал каталог моделей «GLYANEC», інтернет-видання bestin.ua, tochka.net, Lemonade, Обозреватель, Lucky Ukraine та studioofmydreams.

Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних норм. Всі відвідувачі могли здати експрес-тест на коронавірус або пред’явити довідки про вакцинацію.

Анонс події

В Киеве состоится пятый юбилейный Junior Fashion Week с показом коллекции Алексея Залевского «НЕЗАВИ

С 22 по 24 октября в КВЦ Парковый состоится пятый юбилейный Junior Fashion Week, где в первый день представит коллекцию дизайнера Алексея Залевского «НЕЗАВИСИМЫЕ». На подиум выйдут 30 моделей от 1 до 30 лет. Коллекцию, представит 30 лиц независимости, Алексей Залевский создал именно для Junior Fashion Week в рекордно короткие сроки - полтора месяца.

«За 30 лет независимости в Украине выросло целое поколение новых, независимых людей. Все они - разные, но объединены одной чертой - они могут быть свободными, развиваться и достигать своих целей в нашей стране. Моя коллекция о разнообразии и одновременно про совместный культурный код, который может стать ориентиром для молодых людей», - прокомментировал Алексей Залевскийсвою коллекцию.

Среди моделей показа - люди с инвалидностью, спортсмены, звезды шоу бизнеса, юные актеры, талантливые дети и молодежь. Каждый - символ Украины и история настоящего, которая уже завтра станет нашей общей историей. Дизайнер выступает одновременно и постановщиком своего шоу, поэтому зрителей ждет эпатажное и яркое шоу - что есть «визитной карточкой» Алексея Залевского. Все участники показа станут героями фотосессии, которая в дальнейшем трансформируется в фотовыставку.

Junior Fashion Week начнется 22 октября с показа коллекции «Берегиня», где зрители увидят аутентичные украинские наряды из разных регионов Украины. А закроется 24 октября показом дизайнера Виктории Гресь. Всего за три дня Junior Fashion Week гостей ожидает 22 показа. Это насыщенная неделя моды, представляет многообразие современной моды от мировых и украинских брендов с актуальными коллекциями для молодежи.

«600 детей-моделей, более 20-ти украинских и иностранных дизайнеров, в том числе молодых, детская мода haute couture, вечерняя, повседневная и спортивная одежда, лучшие бутики столицы - все это ожидает гостей на юбилейном Junior Fashion Week. Каждый день мы заполняем также выступлениями известных украинских артистов, автограф-сессиями, художественными инсталляциями и выставками, интерактивными программами»,- говорит Наталья Коваленко, основательница JFW.

Junior Fashion Week станет площадкой для развития молодежи и творческих талантов дизайнеров, художников, а также даст возможность для качественного семейного досуга и культурного обогащения во время интерактивных программ. Всех гостей мероприятия ждут выступления KALUSH, Anna Trincher, ДахаБраха, Razo и многие другие.

Ведущими мероприятия традиционно станут - Григорий Решетник и Марыся Горобец.

Звездными гостями и участниками станут: Лилия Ребрик, Полина Неня, Влад Яма, Анатолий Анатолич, Геннадий Попенко, Тимур Мирошниченко, Дарья Трегубова, Вячеслав и Ирина Дюденко, Виктория Тигипко, Олеся Бацман, супруги Андрея Пятова, Камалия, Маргарита Сичкарь, Маша Манюк, Елена Винярская, Лана Кауфман и многие другие.

Де: КВЦ Парковый

Коли: 22 жовтня

Адреса: Паркова дорога, 16a, Київ, 03150
Телефон: 066-165-77-87вгору