Розмістити подію →
Сьогодні 30 листопада 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВыставкиКиївська обл., Київ

Выставка "Вихід на позитив"

25 червня – 25 липня 2020
Выставка "Вихід на позитив"

25 червня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України оновлює експозицію виставкою «Вихід на позитив» з фондів музейної збірки.
Кожний відвідувач надихнеться позитивним настроєм, переглянувши 70 творчих робіт шістдесяти українських митців.
У глядача є можливість насолодитися сонячним світлом і ніжною веселкою, відчути легкість квітів і лоскотання трав, почути музику вітру, шум прибою і легкий шепіт хвиль, розгледіти емоції на обличчях людей і помилуватися архітектурними формами будівель. Всі ці прості речі є найважливішими в житті кожної людини і талановиті художники, вклавши в твори свою душевну енергію, передадуть її глядачам.
На виставці буде представлено творчість художників різних шкіл - київської, харківської, львівської, кримської, закарпатської ... Це будуть відомі і улюблені багатьма художники і майстри, чиї роботи виставляються вперше в музеї. Ось деякі прізвища учасників виставки - Олена Яблонська, Віктор Чаус, Павло Тайбер, Віктор Толочко, Орест Слешінській, Люс’єн Дульфан, Валентин Бернадський, Тетяна Красна, Галина Зоря, Лариса Пуханова, В'ячеслав Приходько та багато інших, дивовижно обдарованих художників, які вміють бачити і відтворювати позитив, красу і неосяжність світу.
Запрошуємо вас відвідати цю енергетично потужну виставку і отримати тонізуючий імпульс жити і радіти кожній миті життя, милуватися самими звичайними речами і любити все і усіх, хто знаходиться поряд.
Виставка триватиме з 25 червня по 20 вересня 2020 р.
Музей відкрито для усіх бажаючих при умові дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.
Вхід вільний.

Адреса Музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ
е-mail: modern-museum@ukr.net
Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua
Ролик виставки: https://youtu.be/ygpwjsFmCfM

Адреса: вул. Кирилівська, 41
Телефон: +380 (44) 454 4740
Сайт: www.modern-museum.org.ua
Ел. пошта: modern-museum@ukr.net


вгору