Розмістити подію →
Сьогодні 21 вересня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВыставкиКиївська обл., Київ

Виставка "Колекція. "Галерея 36"

19 грудня 2019 – 19 січня 2020

З 19 грудня 2019 р. по 9 лютого 2010 р. Музей сучасного мистецтва України презентує унікальну збірку творчих робіт «Колекція. Галерея 36», яка налічує більш ніж 150 творчих робіт відомих художників.
Засновники галереї подружжя Міловзоров-Чернобородова – заслужений художник України і мистецтвознавець. У економічно важкі 90-ті роки ХХ ст. вони вирішили відкрити свою галерею, де за можливість провести виставку принципово не брали гроші. Це був, так званий, соціальний проект, який допомагав талановитим митцям показати свої твори шанувальникам і потенційним покупцям, художники же, в подяку за виставку, дарували засновникам роботу для колекції Галереї. Так збиралась колекція галереї.
«Галерея 36» була центром тяжіння творчих людей; осередком, де виставити свої праці воліли найталановитіші майстри.
За роки існування «Галереї 36», Олександру Міловзорову весь час приходилось боротися за це приміщення у кабінетах різних чиновників, але у 2017 галерею було закрито. Зараз на будинку Андріївського узвозу, 36 немає вивіски «Галерея 36», а стоїть вказівник, який сповіщає, що це майстерня Олександра Міловзорова, але сюди, як завжди, заходять люди, вітаються, роздивляються роботи, дякують і йдуть...
Галерея не припинила своє існування, цей простір залишається місцем, де збираються художники, працюють, обговорюють плани на майбутнє. Поки живі засновники, художники і колекція – Галерея жива. І цю колекцію зараз можна побачити у залах Музею сучасного мистецтва України.
Скористайтесь цією можливістю, приходьте!
Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний
Адреса Музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ
е-mail: modern-museum@ukr.net
Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua
FB: https://www.facebook.com/modernmuseumorgua/

Адреса: вул. Кирилівська, 41
Телефон: +380 (44) 454 4740
Сайт: www.modern-museum.org.ua
Ел. пошта: modern-museum@ukr.net


вгору