Розмістити подію →
Сьогодні 4 грудня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
ЗоопаркиАР Крим, Євпаторія

Євпаторійський зоопарк

 

У 1990-92 роках завідувач відділом культури Євпаторійського міськвиконкому Бегунов подбав про поповнення атракціонів дитячого містечка, а в 1994 році з'явився «живий куточок», тобто було покладено початок Євпаторійському зоологічному парку.

Євпаторійський зоопарк грає важливу пізнавальну і виховну роль на території дитячого курорту, оскільки являє собою різноманітну колекцію видів, з одного боку, а також служить благородній справі виховання у підростаючого покоління турботи про «братів наших менших» - з іншого боку.

Екскурсії, що проводяться на території Євпаторійського зоопарку, є своєрідним лікбезом для жителів і гостей Євпаторії, оскільки висвітлюють питання життя тварин, їх чисельності та стану популяції в даний час і роз'яснюють завдання охорони тваринного населення Криму.

На сьогоднішній день загальний список видів і форм рослинності зоопарку налічує 45 найменувань. У складі зелених насаджень близько 17% дерев-довгожителів.

З науково-освітньої точки зору дуже цікава група мешканців Євпаторійського зоопарку, в яку входять види місцевої (кримської) фауни: лисиця степова, лебідь-шипун, качка досвідчена (крижень), степовий орел, орлан-білохвіст, сапсан, кібчик, балобан, чайка , болотна сова.

До екзотичних видів фауни Євпаторійського зоопарку відносяться такі, як: мавпа, кілька видів фазанів, павич звичайний, цесарки, страус ему, в'єтнамська віслобрюха свиня і черепахи.

На території Євпаторійського зоопарку 22 види цінних тварин і птахів, такі як ведмідь бурий звичайний, єнотовидний собака, песець, страус ему, сріблястий, королівський, золотий і алмазний фазани. Всі види тварин і птахів Євпаторійського зоопарку знаходяться у відмінному стані завдяки ретельному і вмілому догляду за ними.

Зараз зоологічний парк налічує у своїй експозиції понад 130 особин (ссавці, земноводні, птахи) і є улюбленим місцем відвідин хлопців молодшого віку та школярів, які приходять сюди на навчальні екскурсії.

Адреса: вул. Токарева, 43, Євпаторія

вгору