Розмістити подію →
Сьогодні 27 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

“Україна є прекрасною країною для сільського господарства”, – Ернст Ульріх фон Вайцзекер

 
Ернст Ульріх про Україну

Зустріч із співголовою Римського клубу Ернстом Ульріхом фон Вайцзекером у Києві 9-10 листопада організували СEO Club Ukraine у партнерстві з Українською асоціацією Римського клубу та проєктом Бізнес 100. Під час зустрічі Вайцзекер поділився роздумами про ситуацію в глобальній економіці та власною формулою досягнення ефективності для бізнесу в сучасному світі. Він також презентував книгу “Come On! Капіталізм, недалекоглядність, населення і руйнування планети” – ювілейну доповідь Римського клубу, співавтором якої є.

“2018-й був першим роком, коли у всьому світі – від Австралії до Швеції – відбувалися серйозні зміни в природних кліматичних умовах. А тепер дані вже 2019 року: в червні в Індії 25 мільйонів людей не мали доступу до чистої питної води. Вони возили її з Гімалаїв. Повені в Африці, на Багамах, в Австралії. Великі пожежі – в Америці, Канаді, Сибіру, навіть на Алясці. У Швеції 2018 року сталося 28 величезних пожеж“, – наголосив Ернст Ульріх фон Вайцзекер.

За його словами, основна загроза нині – це навіть не пожежі, а океани, які будуть виходити з берегів. Підняття рівня океанів може настати блискавично.

“Так звані сучасні промислові методи с/г, які використовують хімію, – це найгірший ворог біорозмаїття, яке панує в природі, і це дуже великий ворог для клімату. Викиди метану, азоту, руйнування ґрунтів призводять до знищення цілих популяцій птахів, комах, – додав професор. – Україна є прекрасною країною для сільського господарства. Якщо ви тільки зміните свій підхід до органічного сільського господарства, а такі технології вже існують, тоді ви залишите місце для цілих ланцюгів екосистеми. Це прекрасна ідея для стартапу“.

Нагадаємо, Ернст Ульріх фон Вайцзекер є президентом-засновником Кассельского університету та Вуппертальського Інституту клімату, довкілля та енергії. Він очолював Інститут європейської політики з охорони навколишнього середовища (Бонн, Лондон, Париж). Колишній член Бундестагу (парламенту Німеччини) та голова парламентської комісії з питань економічної глобалізації та парламентського Комітету з питань довкілля. Працював директором Центру ООН з науки й технологій для розвитку та співголовою Міжнародної панелі зі сталого використання ресурсів.


Джерело: uatv.ua

Дивіться також


вгору