Розмістити подію →
Сьогодні 25 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

На Луганщині до 6 років позбавлення волі засуджено учасника так званої «народної міліції «ЛНР»

 
До 6 років позбавлення волі засуджено учасника так званої «народної міліції «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянина України за фактом участі у діяльності не передбаченого законом збройного формування (ч. 2 ст. 260 КК України).

Під час досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що мешканець Луганська брав участь у злочинній діяльності не передбаченого законом збройного формування на так званій посаді «стрілка 2-ї окремої мотострілкової бригади народної міліції «ЛНР».

Протягом 2017 року учасник збройного формування здійснював охорону військової техніки так званої «народної міліції «ЛНР», яка із застосуванням тяжкого озброєння з 2014 року по теперішній час вчиняє обстріли позицій, військових, цивільних об’єктів та населення на території Луганської області, крім того останній чергував на одному з блокпостів Краснодонського району Луганської області, з метою не допущення доступу спостерігачів місії ОБСЕ до місць перебування військової техніки.

Наразі вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України та останньому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Дивіться також


вгору