Розмістити подію →
Сьогодні 26 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Інтернет-портал «Мій дім Україна» активно підтримує автоспорт

 
Інтернет-портал  «Мій дім Україна» активно підтримує автоспорт

Інтернет-портал про дозвілля, розваги і відпочинок активно працює у напрямку інформаційної підтримки різних дисциплін автомобільного спорту. Першим кроком у такій співпраці стала інформаційна підтримка Павла Гонтового.

Наступним кроком стала інформаційна співпраця в напрямку національної гоночної серії по міні-раллі «Кубок Ліманів» (www.limancup.com.ua). Відтепер на порталі можна буде дізнаватися про наступні змагання та про результати, а в соціальній мережі Facebook , Вконтакте переглянути фотографії змагань.

Крім того, інтернет-портал «Мій дім Україна» останнім часом розпочав працювати з організаторами змагань з картингу. Цей напрямок автомобільного спорту зацікавив портал тим, що в ньому можуть приймати участь діти. Адже діти, які займаються картингом, досягають неабияких висот в цьому спорті та потім, ставши дорослими, приймають участь у таких змаганнях як раллі, кільцеві гонки та в інших напрямках автомобільного спорту.

Багато відомих нині гонщиків теж розпочинали свою спортивну кар`єру з картингу. Наприклад, Павло Гонтовий. Отже тепер на нашому порталі та в соціальних мережах можна буде також слідкувати за змаганнями з картингу.

Слід додати, що інтернет-портал «Мій дім Україна» (www.mydim.ua) не планує зупинятися на цих напрямках автомобільного спорту. Адже існує багато різних цікавих напрямків, пов`язаних в тому числі і з активним відпочинком. Крім того, портал готовий для співпраці з різними автомобільними клубами.

Всі пропозиції щодо співпраці можна відправляти за такими електронними адресами: info@mydim.ua, adv@mydim.ua, manager@mydim.ua або телефонувати за телефонами +380 (44) 451-62-14, (44) 223-14-45, (68) 251-27-44.

Наталія Болгарова

Джерело:  Мій дім Україна

Дивіться також


вгору