Розмістити подію →
Сьогодні 26 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Портал «Мій дім Україна» партнер «Сад. Город. Урожай - 2013» та «Великодня писанка - 2013»

 
Портал «Мій дім Україна» партнер «Сад. Город. Урожай - 2013» та «Великодня писанка - 2013»

Інтернет-портал «Мій дім Україна» продовжує активно співпрацювати з організаторами виставок. У рамках такого партнерського співробітництва з Національним виставковим комплексом «Експоцентр Украни» інтернет-портал виступає інформаційним партнером «Сад. Город. Урожай - 2013» і «Пасхальна писанка 2013».

Виставка «Сад. Город. Урожай — 2013» проходить з 25 по 28 квітня 2013 року в Національному виставковому комплексі« Експоцентр України ». Ця виставка спрямована на підтримку і розвиток агропромислового комплексу в Україні. Виставка включає в себе багато різних тематик, серед яких «Науковий потенціал у галузі садівництва, овочівництва та виноградарства», «Добрива», «Технології вирощування, збору, переробки та збереження овочів і фруктів». У рамках виставки пройдуть конференції, презентації, семінари, курглі столи, консультації.

З 26 по 28 квітня 2013 проходить ще одна виставка в «Експоцентрі України» - «Великодня писанка». Ця виставка об'єднує народних майстрів, творчі колективи та ін. Основною метою проведення даної виставки є вдосконалення школи традиційного народного мистецтва декоративного розпису, відродження і розвиток писанкарства. Крім того, на виставці можна побачити авторські писанки з усіх регіонів України, пасхальні кошики, вишиті рушники, сувеніри, український національний одяг і багато іншого. напередодні свят тут можна придбати продукти до святкового столу.

Обидві виставки продовжаться до 28 квітня. Тому є ще час все побачити і підготуватися до свят. Виставки працюють з 10:00 до 17:30 в Національному виставковому комплексі «Експоцентр України».

Наталя Болгарова

Джерело: Мій дім Україна

Дивіться також


вгору