Розмістити подію →
Сьогодні 7 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Соціальні подіїЗапорізька обл., Запоріжжя

Брифінг щодо протидії торгівлі людьми

25 січня 2018

Звіт про подію

25 січня на базі Запорізького обласного центру молоді відбувся міжсекторний брифінг з протидії торгівлі дітьми. В рамках заходу організатор проекту, — громадська правозахисна організація “Егіда-Запоріжжя”, поділилася з присутніми результатами та висновками власного майже чотиримісячного освітньо-практичного проекту, який вона реалізовувала на території всієї Запорізької області.

Участь в брифінгу взяли представники та представниці Патрульної й Ювенальної Поліції, Відділу з протидії торгівлі людьми, обласної Служби у справах дітей, профільних департаментів і громадських організацій.

Передували брифінгу 7 дводенних освітньо-практичних тренінгів для 148 представників і представниць держструктур, які працюють в сфері запобігання та вирішення проблем торгівлі дітьми та людьми, інформаційні кампанії, просвітницькі телевізійні та радіо- ефіри, фото-акції та флеш-моби, ігрові квести й обласний конкурс-виставка дитячо-юнацьких протинасильницьких фото та малюнків.

Відбувався проект за підтримки Міжнародної організації міграції (МОМ) й інформаційно-організаційної допомоги Служби у справах дітей і Департаменту соціального захисту ЗОДА.

Анонс події

25 січня 2018 року в Запоріжжі відбудеться брифінг «Міжсекторна взаємодія з запобігання торгівлі дітьми». Даний міжсекторний захід підведе підсумки відповідного кількамісячного освітньо-практичного проекту громадської правозахисної організації “Егіда-Запоріжжя”. Участь в цій робочій зустрічі візьмуть очільники профільних державних структур різних рівнів, провідні громадські організації та журналісти, а сама вона пройде в прес-центрі Запорізького обласного центру молоді.

Передували даному брифінгу майже 3 місяці наполегливої праці – сім дводенних практичних майстер-класів, участь в яких взяли 148 фахівців з профільних держструктур, обласний конкурс-виставка дитячо-юнацьких малюнків, просвітницькі акції в центральному міському парку та розважальному центрі, освітні ефіри на телебаченні й адресні консультації. Відбувався проект за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) й інформаційно-організаційної допомоги Служби у справах дітей та Департаменту соціального захисту ЗОДА.

Відбудеться брифінг 25 січня з 10:00 до 12:00 в прес-центрі ЗОЦМ (вул. Патріотична 49, м. Запоріжжя, зупинка транспорту «майдан «Фестивальний»).

Хто: ГПО "Егіда-Запоріжжя"

Де: Запорізький обласний центр молоді

Коли: 25 січня 2018

Адреса: Запоріжжя, Патріотична 49
Телефон: +380636152580
Сайт: egidazp.com
Ел. пошта: egidazp@ukr.net


вгору