Розмістити подію →
Сьогодні 7 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Соціальні подіїЗапорізька обл., Запоріжжя

Урочисте закриття "Майстерні міста Запоріжжя"

8 липня 2017

Звіт про подію

У другу суботу липня 2017 у запорізькому Центральному парку "закрилась" львівсько-запорізька "Майстерня міста". Відбувся захід в форматі родинного свята з різноманітними безкоштовними творчими й освітніми майстер-класами, міні-концертом талантів, арт-сушкою, розмовним клубом, буккросингом і спортивними іграми.
Проект "Майстерня міста Запоріжжя" реалізовувався Молодіжною організацією "Наше щасливе життя" за підтримки проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова", що втілюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у співпраці з Львівською міською радою, та за підтримки Центрального парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" міста Запоріжжя.

08 липня в запорізькій "Дубовці" в форматі родинного свята відбулось урочисте "закриття" цьогорічного львівсько-запорізького освітньо-практичного проекту - "Майстерня міста Запоріжжя".
В рамках заходу відбулись буккросинг, спортивні ігри, тренінги та міні-концерт. Особливий ажіотаж серед тутешніх безкоштовних творчих майстер-класів викликали малювання об'єктів і речей 3D-ручкою та розпис дерев'яних зрізів. При цьому, старалися тут і діти, і молодь, і дорослі.
Тривало свято протягом майже 3х годин.

Планувалось в рамках заходу й урочисте нагородження переможців конкурсів дитячо-юнацьких малюнків і креативних короткометражок про місто - так як на цей вечір вони не змогли прийти, то було вирішено влаштувати їхню виставку "Моє архітектурне Запоріжжя" на базі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, де ще більше осіб зможуть переглянути роботи маленьких художників і художниць.

Всього, з 03 червня по 08 липня, участь в запорізькій "Майстерні" взяли майже 3000 осіб різних віку, національностей та статі - всі вони мали можливість навчитись чомусь новому та корисному на користь собі, своїм мікрогромадам та місту, а також - поділитись власним практичним, професійним і життєвим досвідом з іншими та знайти однодумців для подальшої реалізації власних і партнерських проектів.

Анонс події

Урочисте закриття "Майстерні міста Запоріжжя"

08 липня в запорізькому центральному парку "Дубовий Гай" відбудеться урочисте "закриття" цьогорічної львівсько-запорізької "Майстерні міста". Захід відбудеться у дружній освітньо-практичній атмосфері з тематичними виставками, майстер-класами, лекціями, ярмарком профільних громадських організацій і творчими виступами місцевих поетів й артистів, буккросинг, кінопокази з подальшим обговоренням...

Початок заходу - о 17:00 на головній галявині центрального парку Запоріжжя
Вхід на проект - вільний і безкоштовний

Проект "Майстерня міста Запоріжжя" відбувається за підтримки проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова", що втілюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у співпраці з Львівською міською радою

Хто: ЗОМОГ "Наше щасливе життя"

Де: Центральний парк Дубовий Гай

Коли: 08 липня 2017

Адреса: м.Запоріжжя
Телефон: 0636152580, 0969067578
Сайт: dubovkazp.com
Ел. пошта: info@dubovkazp.com


вгору