Розмістити подію →
Сьогодні 15 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Соціальні подіїКиївська обл., Київ

Z - DAY 2015 Ukraine

14 березня 2015

Звіт про подію

Проривом та Початком чогось нового для руху Zeitgeist став захід під назвою Z-Day 2015 в Україні. 14 березня на кіностудії ім. Довженка близько 30-ти людей зібралось для обговорення соціальних проблем та їх вирішення. Надворі падав дощ, а в приміщенні про опалення навіть не чули, проте чай та тепла атмосфера робили свою справу.

Сам захід тривав близько двох годин, і за цей час Ми встигли поговорити на теми економіки, соціології та психології. Координатори виступали із певними темами, які тим чи іншим чином розкривали суть руху. Завершився захід запитаннями з боку аудиторії та відповідями координаторів. Розмова була продуктивною, адже наштовхнула на ідеї, які зроблять, та й роблять зараз “Революцію” у Нашій нелегкій справі. В результаті такої живої зустрічі були виявлені найрізноманітніші недоліки, проблеми та промахи, були висунуті нові ідеї та вирішення. До складу координаторів добавилось кілька нових персонажів та активістів.

Зараз Рух “Zeitgeist” Україна переживає свій перезапуск. Ще кращий та якісніший виклад матеріалу. Новий формат, нові ідеї!!

Анонс події

Z - DAY 2015 Ukraine

Рух «Дух Часу» організовує щорічний захід Z-Day. На ньому будуть обговорюватись соціально-економічні проблеми та їх вирішення, проблеми війни, політики та культури.

«Zeitgeist Day», або просто «Zday», є щорічним глобальним заходом який зазвичай проходить в середині Березня кожного року. Його метою є підвищення обізнаності суспільства про рух «Дух часу» ті його ідеї.

Перший офіційний «Zday»пройшов у 2009 році. Всі ці заходи зазвичай добре документуються та рекламуються по всьому світу завдяки різним засобам масової інформації, включаючи такі видання, як наприклад, NewYorkTimes та інші. .

В 2010 році було проведено 330 „Zday“ заходів в більш ніж 70 країнах світу. Ці заходи достатньо добре задокументовані інформаційними агентствами з усього світу, включаючи також Huffington Post. Ви можете дізнатися більше про прес-релізи з цього заходу на zday2010.org.

Захід „Zeitgeist Day“ може проходитися в різних формах, від простого показу фільмів до повноцінних лекцій та інтерактивних зустрічей з живим спілкуванням з організаторами груп з різних регіонів.

Посилання на захід: http://vk.com/zday_2015 
Український відділ руху „The Zeitgeist Movement“: http://vk.com/tzmua

Хто: Український відділ руху ''The Zeitgeist Movement''

Де: Кіностудія ім. О. Довженка

Коли: 14 березня о 15:00

Адреса: Проспект Перемоги, 44, Київ
Телефон: +38 (097) 238-41-88
Сайт: www.tzmukraine.com
Ел. пошта: tzmukraine@gmail.com


вгору