Розмістити подію →
Сьогодні 7 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Фестивалі, конкурси, шоуЗапорізька обл., Запоріжжя

8 Міжнародний Фестиваль мистецтв, науки та культури "Файнокрай"

10–21 травня 2017

Звіт про подію

21 травня в запорізькому Центральному парку "Дубовий Гай" Запорізька обласна молодіжна організація "Наше щасливе життя" (Олександр Кахай) провели свій фінальний конкурсний гала-концерт VIII Міжнародного Фестивалю мистецтв, науки та культури "Файнокрай" за підтримки Міністерства культури України, Товариства Червоного Хреста України, Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, Представництва UNICEF в Україні, Запорізького обласного методичного центру культури та мистецтва та ряду місцевих і національних компаній.

В рамках заходу, окрім конкурсного концерту, на якому показували свої творчість і талант хлопці та дівчата з різних міст України й світу, також відбувались різноманітні активності - 15 оздоровчих, творчих, спортивних, освітніх і просвітних локацій, де кожен і кожна могли безкоштовно й з користю відпочити.
Окрім того, виступили для присутніх і зіркові Судді проекту - солістка Національної опери України - Олена Гончарук та переможець теле-проекту "Караоке на майдані" - Сергій Соловйов.
Також, малечу зі сцени розважали професійні аніматори

Назвали організатори все дійство - "Super День"

Анонс події

8 Міжнародний Фестиваль мистецтв, науки та культури "Файнокрай"

У травні 2017 року за підтримки Міністерства культури України відбудеться вже 8й Міжнародний Фестиваль мистецтв, науки та культури "Файнокрай".
В його рамках діти та молодь віком до 27 років з усіх куточків України й світу знов змагатимуться поміж собою своїми креативом, талантом і творчістю та виборюватимуть на сцені звання кращих з найкращих у вокалі та хореографії, театральному й акробатичному мистецтвах, інструменталізмі й оригінальних жанрах.

Заплановані в рамках проекту 1 заочний і 2 очні відбіркові етапи, фінальний конкурсний гала-концерт відбудеться 21 травня в запорізькому Центральному парку культури та відпочинку "Дубовий Гай в форматі великого святкового заходу з різноманітними творчими, оздоровчими та кулінарними майстер-класами, виставками позитивних фото та малюнків, конкурсами й естафетами, школами шпигунів і пантоміми,призами й подарунками й морем інших приємних сюрпризів.

Початок гала-концерту - 21 травня, м.Запоріжжя, центральний парк "Дубовий Гай", 14:00

Хто: ЗОМОГ "Наше щасливе життя"

Де: Центральний парк Дубовий Гай

Коли: 21 травня 2017 14:00

Адреса: м.Запоріжжя
Телефон: 0636152580, 0969067578
Сайт: www.faynokray.in.ua
Ел. пошта: info@faynokray.in.ua


вгору