Розмістити подію →
Сьогодні 15 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Фестивалі-конкурсиЗапорізька обл., Запоріжжя

6й Міжнародний фестиваль талантів Файнокрай

1–17 травня 2015

Звіт про подію

У суботу, 16 травня 2015 в Запоріжжі відбулося велике свято для всієї родини - гала-концерт 6го Міжнародного Фестивалю талантів "Файнокрай".
Розпочався захід ще зранку зі створення велетенської селфі-карти Запоріжжя й України за підтримки Компанії "ColorWay", а з 12ї дня розпочався благодійний ярмарок, в якому взяли участь волонтерські організації та майстрині рукотворів. Представили ж запоріжанки свої роботи різних технік і розмірів за такими напрямками, як бісер, оригамі, петріківський розпис, ліпнина, аксесуари зі штучними квітами...

Протягом двох годин на великій сцені діти та молодь проявляли свої творчість та таланти за конкурсними номінаціями та змагались за звання кращих з найкращих юних вокалістів, танцюристів, інструменталістів, акробатів і циркачів.
Оцінювали ж їх провідні спеціалісти - Лауреат національних музичних конкурсів та фестивалів, магістр музичного мистецтва, музичний керівник вищої категорії, солістка ансамблю бандуристів, викладач вокального мистецтва вищої категорії — Марія Баранова, переможець національних й іноземних вокальних та вокально-інструментальних фестивалів, золотий голос Запорізької області — Сергій Соловйов, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики, повітряний гімнаст та майстер з сучасних танців, викладач акробатики — Владислав Катін, Директор Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва - Герман Оксана Миколаївна
Цього разу строгі та вимогливі Судді майже не дали перших місць конкурсантам, але присудили звання Гран-Прі фестивалю "Файнокрай" тринадцятирічному артисту за номер з діаболою - запоріжцю Андрію Шулакову.

- "Велетенське "Дякую" організаторам за Фестиваль, гарний настрій та море позитивних емоцій! Я взагалі дивуюсь, як вдається в такий важкий час проводити подібні заходи - спасибі вам за це!" - поділилася з нами Ольга Монько, - мама однієї з переможниць проекту.

6й "Файнокрай" відбувся за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді та Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.
Спонсор свята - Благодійний фонд "Патріот Запоріжжя"
Яскраві кольорові партнери проекту — Компанії “Капарол” та “Колор Вей”, солодкі креативні партнери проекту — Кондитерська майстерня “Веселі Карамелі” та вітаміни для дітей “Вітажуйки”.

Анонс події

6й Міжнародний фестиваль талантів Файнокрай

15-17 травня в Запоріжжі відбудеться 6й Міжнародний Фестиваль мистецтв, науки та культури "Файнокрай", який знов збере творчих дітей та молодь на великій сцені палацу культури.

Аматори й юні професіонали вокального, театрального, інструментального, хореографічного, циркового та театрального мистецтв зійдуться поміж собою за звання кращих з найкращих під пильним оком зіркових професійних журі.

Окрім самого конкурсного фестивалю талантів, також очікують на глядачів та батьків учасників 16го травня конкурси з призами та подарунками, виставки позитивних фото та малюнків, безкоштовні дегустації та майстер-класи.

Вхід на виставки та концерт - безкоштовні

Хто: ЗОМОГ "Наше щасливе життя"

Де: Всі регіони України

Коли: 16 травня 2015

Адреса: м. Запоріжжя,
Телефон: +38 (063) 615-25-80
Сайт: faynokray.in.ua
Ел. пошта: zpfestival@gmail.com


вгору