Розмістити подію →
Сьогодні 15 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Фестивалі-конкурсиЗапорізька обл., Запоріжжя

ІІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль "Казкові Передзвони"

1–10 грудня 2014

Звіт про подію

06 грудня в Запоріжжі відбувся фінал цьогорічного Міжнародного Благодійного Фестивалю талантів "Казкові Передзвони".
Вже втретє проект зібрав на великій сцені місцевого Палацу Культури "Орбіта" творчих дітей та молодь віком від 6 до 27 років, які подарували мешканцям та гостям індустрійної столиці України справжнє свято талантів.

За звання кращих з найкращих юних вокалістів, інструменталістів, акробатів, танцюристів та театралів на всю старалися хлопці та дівчата під пильним оком глядачів та поважних Суддів. Останні - справжні професіонали своєї справи, а саме:
— польсько-українська продюсер та хореограф, майстер з сучасних танців та фотомодель — Меріджейн Скорульська,
— чемпіонка СРСР та світу з художньої гімнастики, кандидат педагогічних наук, доцент, провідний культурний діяч Грузії й України,
— Раїса Михайлівна Гулбані,
— Лауреат національних музичних конкурсів та фестивалів, магістр музичного мистецтва, солістка ансамблю бандуристів, викладач вокального мистецтва та музичний керівник вищої категорії — Марія Баранова,
— Артист цирку вищої категорії, кандидат у майстри спорту зі спортивної аеробіки, майстер спорту з важкої атлетики, Акробат “Московського цирку на проспекті Вернадського” - Олександр Усов,
— телеведуча, поетеса й актриса театру, учасниця та фіналістка національних творчих та розважальних теле-шоу, письменниця та кіноактриса — Вікторія Зубрейчук,
— солістка Національної опери України, лауреат національної премії ім. Дмитра Луценка, доцент, викладач естрадного й академічного вокалу вищої категорії та Голова Експертної Ради Фестивалю “Казкові Передзвони” - Олена Гончарук,
— майстер з сучасних танців, повітряний гімнаст та чемпіон зі спортивної акробатики, суддя на сцені — Владислав Катін.

Отримали учасники та переможці цінні та пам'ятні відзнаки та дипломи, великі перекидні календарі зі своїми фотографіями, солодкі та практичні подарунки. Відзначили Судді найяскравіший виступ серед всіх конкурсантів юного акробата - Фелікса Соромотіна, подарувавши його заслуження звання "Гран-Прі" Фестивалю, а Організатори, від себе - путівку на безкоштовне оздоровлення в дитячому таборі влітку 2015 року.

Окрім конкурсно-концертної програми, також в цей день в рамках заходу відбувались виставка дитячих малюнків та спортивних фотографій, безкоштовні дегустації від торгової марки "Вітажуйки" й акція на підтримку українських бійців - "Польова Пошта". Тут всі бажаючі могли створити та/чи передати через волонтерів хлопцям на передову власні вітальні листи та листівки, м'які іграшки, шапки та перчатки.

Фестиваль талантів "Казкові Передзвони" відбувся за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Управління молоді, фізичної культури та спорту й Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді та Благодійного фонду Гарних справ, Національного олімпійського комітету України, компанії “Капарол”.
Організатор проекту - молодіжна організація "Наше щасливе життя" (Голова - Олександр Кахай)

Анонс події

ІІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль "Казкові Передзвони"

5–7 грудня 2014 в Запоріжжі знов відбудеться великий культурно-мистецький й оздоровчий проект — ІІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів «Казкові Передзвони», який знов збере в одну велику дружню родину творчих хлопців і дівчат з усіх куточків України та світу.

В рамках проекту, окрім самого конкурсу дитячо-юнацьких талантів, також відбудуться виставки фото та малюнків, розважальні конкурси з призами та подарунками, знайомство з зірковими артистами, діячами культури та шоу-бізнесу, екскурсійно-розважальна програма та творчі майстер-класи.

Проект відбувається за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Служби у справах дітей й Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Національного Олімпійського Комітету України (Запорізький обласний відділ), Запорізького обласного центру молоді.

Хто: ЗОМОГ "Наше щасливе життя"

Де: Всі регіони України

Коли: 5-7 грудня 2014

Адреса: Запоріжжя, вул. Лермонтова 9
Телефон: +38 (063) 615-25-80
Сайт: peredzvony.org
Ел. пошта: zpfestival@gmail.com


вгору