Розмістити подію →
Сьогодні 7 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Родинна Забава на Купала

10 липня 2016

Звіт про подію

Радіо «FM Галичина» відсвяткувало свято Купала в родинному колі зі своїми слухачами. Весела забава у Горіховому гаю біля Львівського кіноцентру (Lviv Film Center) зібрала понад тисячу учасників різного віку: від немовлят до бабусь з дідусями.
Для одних була нагода згадати дитинство і сплести собі вінок, як це колись вчили робити мама чи бабуся. Інші ж освоювали цю справу під керівництвом мистецтвознавця Оксани Король. А ще на забаві очищалися стрибками через кропиву, водили спільні хороводи, обирали найоригінальніший вінок і згадували народні купальські звичаї разом із ведучими файного радіо «FM Галичина».
Оскільки це родинне свято, то й працівники компанії прийшли на забаву зі своїми сім’ями та друзями, адже разом з нашими слухачами – ми всі велика галицька родина. Ідея святкування – поєднати як давні традиції, так і новітні свята, весело та цікаво провести час разом. Приємно, що відгукнулося так багато людей, деякі з них спеціально приїхали з дальніх містечок Галичини.
Яскраве і колоритне свято доповнили виступи юних козаків з федерації бойового гопака, вихованців зразково-музичної студії при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Джерело», мистецької школи Маріанни Ільків «ILkiv School», фіналіста шоу «Голос країни» співака Назара Савка.
Частиною свята був масовий етно-флешмоб, коли всі присутні, одягнувши свої віночки спробували скласти слово «Галичина». А далі, за давньою традицією дівчата запустили їх на воду з надією, що виловить такий віночок саме коханий…

Анонс події

Родинна Забава на Купала

У неділю, 10 липня, радіо «FM Галичина» спільно з мистецьким об’єднанням «Світ мрій» та Львівським кіноцентром (Lviv Film Center) проведуть Родинну забаву на Купала.
Дійство відбудеться у парку «Горіховий гай», на майданчику біля Львівського кіноцентру (колишній кінотеатр «Сокіл»/«Орлятко», вул. Володимира Великого, 14а). Початок о 15:00.
-«FM Галичина» цінує і зберігає наші давні українські звичаї і традиції, а також підтримує новітні. Липень – щедрий на народні свята. Це і Купальські забави з плетінням вінків, що традиційно відбуваються біля водойм, і порівняно нове Свято родини (8 липня). Ми вирішили їх об’єднати і провести родинну забаву на Купала, – розповіла Надія Кугук, PR-менеджер радіо «FM Галичина». – Спільні заходи нас об’єднують, дарують радість спілкування і задоволення від цікавого дозвілля для всієї родини. Запрошуємо усіх львів’ян і гостей прийти на свято у вінку, або ж принести зі собою квіти, трави, гілля і сплести свій віночок під час родинної забави. Відомий мистецтвознавець Оксана Король, яка буде співведучою свята, розповість про традиції і особливості плетіння вінків для жінок та чоловіків, про символізм у цих звичаях. Хто прийде у найоригінальнішому вінку – отримає подарунок від радіо «FM Галичина». А на завершення – масовий етно-флешмоб у вінках – ми разом сформуємо слово «Галичина». Усі учасники флешмобу отримають подарунки.

На гостей забави чекають майстер-класи з плетіння вінків і оберегів, конкурси для дітей і дорослих, зокрема обиратимуть найоригінальніший вінок, показовий виступ міжнародної федерації бойового гопака, музичні подарунки від вихованців зразково-музичної студії при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Джерело», мистецької школи Маріанни Ільків «Ilkiv School», співаків Олега Солов’я та Назара Савка.

-Ми радо підтримали ідею проведення такої родинної забави, адже також вболіваємо за те, щоб і кіноцентр, і парк був місцем для проведення цікавого і веселого сімейного дозвілля, – розповів Андрій Породко, керівник Львівського кіноцентру.

Подія у фейсбук: https://www.facebook.com/events/504858419722570/

Хто: FM Галичина

Де: колишній кінотеатр «Сокіл»/«Орлятко», вул. Володимира Великого, 14а

Коли: 10 липня о 15:00

Адреса: вул. Володимира Великого, 14а
Телефон: (032)2546185
Сайт: www.galychyna.fm
Ел. пошта: olesialvivfm@gmail.com


вгору