Розмістити подію →
Сьогодні 16 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Концерти-шоуКиївська обл.

Україну запрошують на зірковий "Домашній онлайн-концерт"

5–8 травня 2020
Україну запрошують на зірковий "Домашній онлайн-концерт"

Вже у цей четвер, 07 травня, для молоді та дорослих відбудеться "віртуальний" зірковий творчий вечір. На ньому імениті артисти та вокалісти з різних куточків України та світу представлять глядачам і глядачкам авторські матеріали, кавери на улюблені композиції, душевні вірші та поділяться цікавими порадами. Всіх їх об'єднає вже "ювілейний" 5й "Домашній онлайн-концерт".

З "вітчизняних" артистів даруватимуть неймовірні емоції українцям Олександр Кварта, Андрій Рибарчук, Денис Родін, Сергій Лазановський, Олеся Степан, Сергій Соловйов, Олександр Коржов й інші переможці, фіналісти й учасники різних всеукраїнських талант-шоу.
Окрім естрадної музики, обіцяють і неповторну музику — електронний бандурист і винахідник Іван Ткаленко познайомить всіх зі своїм унікальним мистецтвом.

— Артисти, вокалісти та команда проекту приготували дуже багато приємних сюрпризів, — діляться ведучі "концерту" Олександр Кахай й Юлія Прилуцька, — а практична частина нашого "заходу" підкаже та покаже ряд цікавих ідей для подарунків до прийдешнього Дня мами.

У приємне доповнення до вокально-інструментального мистецтва, заплановане й образотворче, — експрес-майстер-клас "Космічна акварель" з малювання креативних ілюстрацій і картин у домашніх умовах від столичної художниці та дизайнерки Надії Колесник. Для паралельного створення подібних власних "шедеврів" глядачам необхідні будуть звичайні пензлики для малювання, акварель чи, на крайній випадок, гуаш, "акварельний" чи звичайний [офісний] папір, звичайні швацькі нитки та трохи солі.

Розпочнеться 5й "Домашній онлайн-концерт" у четвер, 07 травня, о 18:00
Доступ до його трансляції буде безкоштовним і вільним за посиланням https://youtu.be/hBMOUhsi4Jk

Хто: Олександр Кахай

Де: Україна

Коли: 07 травня 18:00

Адреса: онлайн
Телефон: +380969067578
Сайт: www.youtube.com/watch?v=hBMOUhsi4Jk
Ел. пошта: zpfestival@gmail.com


вгору