Розмістити подію →
Сьогодні 25 жовтня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

23 березня – 11 квітня 2013

Звіт про подію

У суботу, 23 березня, відбулося відкриття мистецької виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра». На виставці, яка представлена на трьох поверхах Центру Української Культури та Мистецтва, експонуються роботи українських майстрів народної творчості: вишиванки, незвичайної краси вечірні та весільні сукні, сумки, прикраси, квіти, картини, ікони. І все це оздоблено бісером або виконано з нього.

Всі роботи — авторські. Кожен виріб оригінальний і яскравий, справжній витвір мистецтва. Щоб створити такі шедеври потрібно мати неабияку фантазію, терпіння і майстерність. Оглядаючи експозицію всім серцем відчуваєш те душевне тепло і любов, з якими майстер творив свій виріб, вкладаючи в нього часточку своєї душі. Виникає невгамовне бажання поділитися цим відчуттям з іншими, настільки воно переповнює і гріє душу.

На виставці «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» триває конкурс «Закохані в бісер…», тобто можна проголосувати за роботу, яка найбільше припала до душі.

Виставка цікава всім — і дорослим, і дітям. Можливо, когось вона надихне на творчість, комусь подарує незабутні враження і відчуття, але, в будь якому разі, надовго запам’ятається всім, хто її відвідав і стане предметом захоплення та обговорення в колі друзів, знайомих і близьких.

Приходьте на виставку «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», яка триватиме до 11 квітня 2013 року, і ви назавжди закохаєтеся в бісер!

Вхід на виставку вільний!

Баракова Діна

Анонс події

Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Вже вдруге в Центрі Української Культури та Мистецтва відбудеться всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра», аналогів якій в Україні немає! Цей проект на трьох поверхах масштабно представить рідкісні колекційні роботи з бісеру та вироби найкращих українських майстрів, виконаних в різноманітних техніках та стилях.

На відвідувачів чекає справжній сюрприз — колекція ексклюзивних суконь від Будинку моди «Stella Shakhovskaya». Розкішне вбрання, розшите бісером, яке буде представлене на виставці, свого часу одягали найвідоміші українки, серед яких — Ані Лорак, Світлана Долеско, Ольга Сумська, Світлана Лобода, Оксана Марченко, Ольга Куриленко.

Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»

Не оминуть увагою відвідувачі й старовинне українське вбрання та прикраси з бісеру з приватних колекцій українських родин. Справжні модниці оцінять і колекцію старовинних бісерних сумочок, вік деяких із них — понад 200 років!

Будуть представлені сучасні авторські прикраси, взуття та аксесуари, ікони, картини, предмети інтер’єру.

Під час виставки кожен зможе проголосувати за той виріб, який вразить найбільше — триватиме конкурс «Закохані в бісер…».

А для найменшеньких та їх родин, буде проведений великий цикл майстер-класів із бісероплетіння та створення текстильної іграшки. Запис на майстер-класи за тел. +380 (44) 425-12-64.

Кожен, хто завітає на відкриття у бісерному вбранні, безкоштовно отримає власний портрет на згадку про цю бісерну весну!

Не пропустіть унікальну можливість побачити рідкісні вироби з бісеру! Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Де: Центр Української Культури та Мистецтва

Коли: 23 березня 2013 року о 14:00

Адреса: вул. Хорива, 19-в, Київ
Телефон: +380 (44) 425-12-64
Сайт: www.dolesko.com


вгору