Розмістити подію →
Сьогодні 22 жовтня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Виставка "Зупинка-Сторіччя"

24 вересня – 24 жовтня 2020
Виставка "Зупинка-Сторіччя"

24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України відкриває новий сезон виставкою «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя».
Цього року ми вшановуємо сторіччя трьох художників, які пройшли нелегкий шлях до мрії, втілили її і залишили нащадкам чудовий спадок – свій позитивний творчий доробок.
Це герої ВВВ, заслужені художники України, учасники багатьох українських і закордонних виставок.
Бурлін Олександр Карпович (1920-1994) навчався і працював на Закарпатті. Виконував переважно пейзажі – цілісні картини з єдиним простором, в узагальненій реалістичній манері, добірній колористичній гамі. Його пейзажі є підтвердженням того, що закарпатська земля була йому рідною, хоч народився він дуже далеко від неї.
Мірошниченко Павло Петрович (1920-2000) своєю рідною землею обрав Крим. Працював в жанрі натюрморту та морського пейзажу і майже ніколи не писав війну, бо хотів, щоб люди раділи, дивлячись на його святкові і яскраві роботи.
Тюха Іван Андрійович (1920-2005) жив і працював у Києві. В його пейзажах і натюрмортах все дуже легко і правдиво. Його роботи зрозумілі і щирі. Здається, що відчуваєш усе, що відбувається на полотнах, неначе вони живі і дихають.
Три різних долі, три різних куточка України, де майстри надихались й творили свої полотна, але їх поєднує не тільки рік народження, не тільки роки війни, які вони провели захищаючи Вітчизну, а ще й їх закоханість в українські краєвиди, їх здатність побачити красу в найпростіших речах і намалювати це так, що часом перехоплює подих від усвідомлення цієї краси.
Приходьте і пориньте у творчість митців, у розмаїття кольорів, звучання цих яскравих робіт і знайдіть те, що саме вам сподобається і стане для вас чудовою окрасою цієї осені.
Помилуйтеся тим, що побачите на виставці і щиро порадійте, що наша земля така щедра на таланти.
Виставка триватиме з 24 вересня по 28 листопада 2020 р.
Музей відкрито для усіх бажаючих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях
з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса Музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ
е-mail: modern-museum@ukr.net
Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua
Ролик виставки: https://youtu.be/PnKkgC1diZg

Адреса: вул. Кирилівська, 41
Телефон: +380 (44) 454 4740
Сайт: www.modern-museum.org.ua
Ел. пошта: modern-museum@ukr.net

24–27 вересня 2020 Ювелір Експо Україна 24 вересня – 24 жовтня 2020 Виставка "Зупинка-Сторіччя"

вгору