Розмістити подію →
Сьогодні 23 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставка "Ой "Дніпро", "Дніпро" до 100-річчя видавництва "Дніпро"

28 листопада – 28 грудня 2019
Виставка "Ой "Дніпро", "Дніпро"  до 100-річчя видавництва "Дніпро"

28 листопада цього року о 15:00 відбудеться відкриття виставки «Ой «Дніпро», «Дніпро»…», присвяченої 100-річчю видавництва художньої літератури «Дніпро», заснованого у травні 1919 року, коли ще тривала Українська революція. У 1970-і – 1980-і роки «Дніпро» було одним з найвідоміших видавництв в Україні і належало до п`яти найбільших видавництв у світі.

Видані у попередні десятиріччя книжки цього видавництва ще й тепер читають навіть у віддалених селах України, з його діяльністю тісно пов’язаний розвиток української художньої літератури і книжкової графіки.

Відкриття виставки відбудеться за участі письменників, колишніх і сучасних працівників видавництва, авторів та почесних гостей, зокрема: Голови Держкомтелферадіо України Олега Ігоровича Наливайка, його першого заступника Богдана Остаповича Червака та заступника Миколи Андрійовича Білоуса, академіка НАН України Олександра Даниловича Бакуменка, професорки, лавреатки Шевченківської премії Раїси Петрівни Іванченко, професора, тричі доктора мистецтвознавства, філософії і богословія Дмитра Власовича Степовика та ін.

Урочистості вестимуть представник Держкомтелерадіо України Олексій Анатолійович Кононенко та директор видавництва, заслужений діяч культури України Олександр Семенович Кудрявцев.
Вітальне слово від Музею виголосить директор, кандидат історичних наук Валентина Григорівна Бочковська.

Також відбудеться презентація нової книжки «В сузір’ї «Дніпра», присвяченої 100-річчю видавництва «Дніпро».


Адреса: вул. Лаврська 9, корпус 9, м. Київ
Телефон: +38 (044) 280-79-76
Сайт: www.facebook.com/Books.and. Printing. Museum

28 листопада – 1 грудня 2019 Ювелір Експо Україна 30 листопада – 16 грудня 2019 Виставка XI міжнародного іконописного пленеру "Псалми"

вгору