Розмістити подію →
Сьогодні 21 травня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Відбулася персональна виставка Андрія Фіголя "Живопис.Пейзаж з приватної колекції"

12 липня – 1 серпня 2018
Відбулася персональна виставка Андрія Фіголя "Живопис.Пейзаж з приватної колекції"

12 липня у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбулось відкриття персональної виставки пейзажу Андрія Фіголя з приватної колекції. Lera Litvinova Gallery організовує виставки українських художників та влаштовує різноманітні арт-проекти як в Україні, так і за кордоном, маючи на меті познайомити поціновувачів мистецтва з сучасними митцями та їх неординарним баченням світу.

http://mydim.ua/pub/photos/0dd2c98450eacb80.jpg

На відкриття виставки завітали українські журналісти друкованих видань, блогери, українські та закордонні художники, колекціонери та поціновувачі сучасного мистецтва. Гості мали змогу розглянути картини, поспілкуватися із самим художником Андрієм Фіголем, а також із засновницею галереї Лерою Літвіновою та директором арт-простору Леонорою Янко. Усі присутні могли насолодитися мистецтвом та провести вечір у приємній атмосфері.

http://mydim.ua/pub/photos/2cc583a787876560.jpg

Андрій Фіголь – представник течії імпресіонізму. Його роботи знаходяться у колекціях поціновувачів мистецтва з різних куточків світу, зокрема США, Франції, Італії, Туреччини, Німеччини, Канади, України. Галерея представила виставку картин Андрія Фіголя саме з приватних колекцій, а також кілька його нових робіт. Митець зображує у своїх роботах природу, відтворюючи особисті враження та вкладаючи в кожен мазок фарбою емоції. Художник прагне передати швидкоплинність станів природи та мінливість ефектів світла, додаючи частинку свого настрою та суб’єктивність мальовничого сприйняття.

http://mydim.ua/pub/photos/839c0bd6d2e48170.jpg

«Завжди цікаво спостерігати, як художник передає власне світобачення за допомогою фарби. Для мене кожна виставка – це новий погляд на вже існуючі речі, це пошук нових шляхів і генерація натхнення» - Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

http://mydim.ua/pub/photos/20c49c9d14fa2410.jpg

Особисто відвідав виставку керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події, Андрій Кравець: «Ми цінуємо мистецтво за його багатогранність. Іноді хочеться поламати голову над ідеями автора та шукати відповіді, а іноді – просто насолодитися прекрасними витворами і забути про існування сьогодення».

Виставка триватиме до 1 серпня.
Вхід вільний.
м. Київ, вул. Звіринецька, 47.
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: LERA LITVINOVA GALLERY

Де: Lera Litvinova Gallery

Коли: 12 липня о 18:00

Адреса: вул.Звіринецька,47
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору