Розмістити подію →
Сьогодні 9 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
ВиставкиКиївська обл., Київ

Відкриття першої виставки сучасного мистецтва «ЧАС» в Музеї «Золоті Ворота»

2 вересня – 2 жовтня 2016

Звіт про подію

Леонора Янко та Лера Літвінова відкрили першу виставку сучасного мистецтва «Час»
в Музеї «Золоті Ворота»!

Митці:
Лера Літвінова, Валерій Франчук, Микита Зігура,
Ката Рудакова, Аліна Гаєва, Олена та Тарас Шеренговські

Виставка відкрита для відвідування з 2 вересня по 30 листопада 2016 року

2 вересня відбувся урочистий закритий передпоказ першої унікальної виставки сучасного мистецтва «Час» на території музею «Золоті Ворота» від арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY.
Гості виставки змогли надихнутися роботами Заслуженого Художника України Валерія Франчука, відомого митця Лери Літвінової, роботи якої придбані для постійної експозиції музею Берліна і брали участь у багатьох культурних Європейських проектах, молодих сучасних авторів Кати Рудаковой та Аліни Гаєвой, фотографів Олени та Тараса Шеренговських. Талановитий Скульптор Микита Зігура, чиї роботи можна побачити на вулицях Києва, вперше представив в Україні унікальну підвісну скульптуру «Галактика».
Метою куратора проекту, Леонори Янко, було об’єднати «Золоті Ворота», місце історичної та культурної слави, разом із сучасним мистецтвом, створивши тандем актуальних цінностей минулого та сьогодення. Адже сучасна розвинена країна відображається не тільки в народних та історичних об'єктах і пам'ятниках, а й у визнаній творчості сучасних діячів мистецтва у своїй країні і за кордоном, які сьогодні є послами культури і високих цінностей. Саме вони на наших очах створюють історію і формують культурний образ країни.
На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники посольств і консульств різних країн. Серед них Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт, Президент Британсько-української торгової палати, представники посольств США, Ізраїлю, Арменіїї, Ірландії вшанували організаторів виставки своєю присутністю. Також виставку відвідали відомі колекціонери, митці, поціновувачі сучасного мистецтва та представники преси.
Куратор проекту «ЧАС» Леонора Янко об’єднала культових українських авторів, працюючих в різних напрямках, зібравши у єдиній концепції живопис, скульптуру та професійну фотографію. Гості мали змогу насолоджуватись цим поєднанням у супроводі неземного голосу оперної діви Анастасії Дерун.
Організатори проекту виражають подяку компанії «ВіДі-Пауер», офіційному дилеру преміум-автомобілів JAGUAR, яка стала генеральним партнером заходу. За свою багаторічну історію автомобілі Jaguar підкорили практично всі країни і континенти, даруючи своїм власникам захоплюючі пригоди, впевненість у будь-яких умовах і дійсно новий вимір швидкості. А презентований на відкритті новий кросовер JAGUAR F-PACE червоного кольору створив справжній фурор.
З організацією смачної частини вечору допомогли кафе «Варенье», що відкриваються в оновленому форматі вже у вересні, а вишукану атмосферу створили напої від ТМ «Villa Krim».
Проект «Час» відкриває філософію змін у суспільстві, взаємодію і взаємозв'язок минулого, сьогодення і майбутнього. Час швидкоплинний і приносить багато змін, тому куратор Леонора Янко вирішила зробити цей проект динамічним, до 30 листопада він буде змінювати свою експозицію!
Слідкуйте за анонсами!

Адреса: вул. Володимирська, 40А; Музей «Золоті Ворота». Вхід до музею «Золоті Ворота» за місцевими тарифами.
Контакти організаторів: www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Анонс події

Відкриття першої виставки сучасного мистецтва «ЧАС» в Музеї «Золоті Ворота»

Унікальна подія!
Відкриття першої виставки сучасного мистецтва
в Музеї «Золоті Ворота»

«ЧАС»¬
Організатор: LERA LITVINOVA GALLERY
Митці:
Лера Літвінова, Валерій Франчук, Микита Зігура,
Ката Рудакова, Аліна Гаєва, Олена та Тарас Шеренговські

2 вересня – 30 листопада 2016 року

2 вересня о 15:00 відбудеться урочисте відкриття першої виставки сучасного мистецтва на території музею «Золоті Ворота» від арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY, яке ознаменується виставкою «ЧАС».
Куратор проекту «ЧАС» Леонора Янко об’єднала культових українських авторів, працюючих в різних напрямках, об’єднав у єдиній концепції живопис, скульптуру та професійну фотографію.
Основна ідея пролягає у філософії змін у суспільстві, взаємодії і взаємозв'язку минулого, сьогодення і майбутнього, циклічно змінюючи один одного, через образ народження, перетворення і фізичної смерті людини. Влучно описує концепцію виставки фраза Махатма Ганді: «Ваші переконання стануть вашими думками. Ваші думки стануть вашими словами. Ваші слова стануть вашими діями. Ваші дії стануть вашими звичками. Ваші звички стануть вашими цінностями. Ваші цінності стануть вашою долею».
Куратор проекту, директор арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY Леонора Янко про виставку «ЧАС»: «Сучасна розвинена країна відображається не тільки в народних та історичних об'єктах і пам'ятниках, а й в визнаних у своїй країні і за кордоном сучасних діячів мистецтва, які сьогодні є послами культури і високих цінностей. Саме вони на наших очах створюють історію і формують культурний образ країни».
Гості виставки зможуть надихнутися роботами Заслуженого Художника України Валерія Франчука, відомого митця Лери Літвінової, роботи якої придбані для постійної експозиції музею Берліна і брали участь у багатьох культурних Європейських проектах, молодих сучасних авторів Кати Рудаковой та Аліни Гаєвой, фотографів Олени та Тараса Шеренговських. Талановитий Скульптор Микита Зігура, чиї роботи можна побачити на вулицях Києва, вперше представить в Україні унікальну підвісну скульптуру.
«Музей «Золоті Ворота» має стати місцем, як історичної та культурної слави, відомої у всьому світі, так і в тандемі з виставками сучасного мистецтва, об'єднавши актуальність і цінності минулого із сьогоденням,» - каже Леонора Янко.
Генеральний партнер заходу - компанія «Віді-Пауер», офіційний дилер JAGUAR. За свою багаторічну історію автомобілі Jaguar підкорили практично всі країни і континенти, даруючи своїм власникам захоплюючі пригоди, впевненість у будь-яких умовах і дійсно новий вимір швидкості.

Запрошуємо Вас першими побачити нове перетворення Музею « Золоті Ворота», насолодитися і наповнитися енергією робіт відомих українських авторів!

Адреса: вул. Володимирська, 40А; Музей «Золоті Ворота».

Вхід до музею «Золоті Ворота» за місцевими тарифами.

Контакти організаторів та для акредитації ЗМІ на відкриття: www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: LERA LITVINOVA GALLERY

Де: «Золоті Ворота», музей

Коли: 2 червня 15.00

Адреса: вул. Володимирська, 40А; Музей «Золоті Ворота».
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору