Розмістити подію →
Сьогодні 7 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
УкраїнаЗапорізька обл., Запоріжжя

Форум-баркемп з розвитку контрпропаганди в Україні

25 грудня 2014

Звіт про подію

25 грудня до Запоріжжя на відкритий форум-баркемп з розвитку інформаційного простору та контрпропаганди в Україні з'їхались медійні та громадські діячі з усіх куточків нашої країни.

Протягом цілого дня учасники й учасниці заходу вчилися якісним вдалим ініціативам, обмінювались досвідом, планами та думками.
Розбирали присутні як самі поняття внутрішнього та зовнішнього інформаційних просторів, так й їхні складові та взаємодії. Не залишилися поза увагою й методи та чинники позитивного й негативного впливів на ці самі складові як з боку держави, так і внутрішніх із зовнішніми факторів, таких як чорний піар, "жовтуха" та "джинса", цензура, кібер- та звичайна злочинності, вигадані та підставні суди й ситуації, псування серверів, обладнання й засобів трансляції та ретрансляції як по відношенню до окремих осіб як з числа журналістів, так і не журналістів, місцевої чи національної влади, так і країни в цілому.
Звісно ж, не забули й про позитив, а саме - якісне ненав'язливе розповсюдження корисної потрібної проукраїнської інформації, розширення аудиторії інтернет-ЗМІ, покращення ситуації в зовнішньому та внутрішньому проукраїнському й українському інформаційних полях шляхом підготовки й само-підготовки кваліфікованих піарщиків, журналістів, майстрів з SEO та промо-менеджерів з можливістю подальшого взаємовигідного об'єднання онлайн й офлайн життів й інформаційних просторів на добробут України.

Піднімали форумчани й теми пропаганди й контрпропаганди, можливості використання власних ідей та вже розповсюдженої негативної проросійської та/чи антиукраїнської інформації й матеріалів на користь України шляхом невеличких маніпуляцій, висміювання та позитивної подачі спростувань "кісельовщини".
Не забули й про "регулятори правди" - власні незаангажовані сайти та блоги, ютуб-канали й інформаційні "монстри", такі, як Вікіпедія.

Та окрім теоретичних годин були в учасників й учасниць і практичне заняття - всім присутнім було запропоновано протягом двох годин вийти на вулицю для створення проукраїнських матеріалів з подальшим їхнім розповсюдженням через інтернет. Героями цих матеріалів стали як звичайні дорослі та малі пересічні мешканці та гості Запоріжжя, так і керівники профільних департаментів і Самоборони Запоріжжя.
Потім, шляхом загальної презентації власних напрацювань, ці матеріали було розповсюджено по електронках провідних місцевих, регіональних та національних ЗМІ та розміщено на власних і партнерських інтернет- порталах та сайтах.

Створювали ж ці матеріали форумчани - мешканці та діячі з Сєвєродонецьку, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпропетровську, Києва, Луцьку, Одеси, Херсону та Харкову.

Форум-баркемп було організовано молодіжною організацією “Наше щасливе життя” (Олександр Кахай) за підтримки Учбово-методичного центру захисту прав людини (HRTC), Національного фонду підтримки демократії (NED) та Посольства США в Україні.

Анонс події

25 грудня в Запоріжжі відбудеться Форум-баркемп з розвитку контрпропаганди й інформаційного простору України.

В рамках заходу починаючі та професійні медійні та громадські діячі поділяться власним досвідом з якісного розвитку інформаційного простору України, інформаційного та морального опору антиукраїнській пропаганді, розроблять власні програми з ширшого висвітлення демократичних перетворень українського суспільства.

Також, в рамках заходу учасникам буде запропоновано створити власні яскраві матеріали з контрпропаганди з подальшим поширенням їх у місцевих та національних ЗМІ.

Участь в Форумі — безкоштовна, за умов попередньої реєстрації до 20 грудня 2014. Відібраним учасникам покривається вартість проїзду (плацкарт, рейсовий автобус).

———-

Форум-баркемп організовано молодіжною організацією «Наше щасливе життя» за підтримки Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC (м.Миколаїв), Національного фонду підтримки демократії NED та Посольства США в Україні.

Хто: ЗОМОГ "Наше щасливе життя"

Де: Всі регіони України

Коли: 25 грудня 2014

Адреса: м. Запоріжжя, пр. Леніна 135
Телефон: +38 (063) 615-25-80
Сайт: penzlyk.org.ua/fabrika/forum.html
Ел. пошта: zpfestival@gmail.com


вгору