Розмістити подію →
Сьогодні 9 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ЛекціїКиївська обл., Київ

Творча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою

26 листопада 2019
 Творча зустріч з письменницею Тетяною Белімовою

26 листопада 2019 року о 17 годині в конференц-залі Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1 відбудеться творча зустріч з Тетяною Белімовою – українською письменницею, літературознавцем, авторкою численних наукових праць, лауреатом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
За освітою Тетяна Валеріївна філолог. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, захистила дисертацію на тему «Інтертекстуальна основа художньої прози В. Домонтовича».
З 2015 року Т. Белімова – науковий співробітник Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України. Белімова – автор підручника «Проза українського модернізму 20-х років ХХ ст.», ряду наукових статей та рецензій. Наукову діяльність Тетяна Валеріївна поєднує з викладацькою роботою.
Літературний шлях Т. Белімової почався з новел. Її перші твори побачили світ в інтернет-виданнях та літературно-художніх журналах. Окремими виданнями вийшли друком збірки «Тіні» (2012) та «Мертві квіти» (2013).
Сходинкою у світ професійної літератури для авторки стала участь у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у 2013 році. Дебютний роман «Київ.ua» отримав Третю премію і побачив світ у видавництві «Клуб сімейного дозвілля».
Наступного, 2014 року, новий твір письменниці «Вільний світ» здобув Першу премію «Коронації слова» у номінації «романи».
У центрі уваги роману – сімейна історія двох родин. Очима героїв ми бачимо Другу світову війну та голодомор, кожен з них розповідає свою історію. Твір привертає увагу читача щирістю оповіді та глибиною розуміння людського серця. «Вільний світ» – сага про те, що відчула практично кожна українська родина.
Оповідання та новели Тетяни Белімової друкуються в збірках сучасних авторів. Письменниця – співзасновник фестивалю «Українські Передзвони» (2014), член журі Міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» (2015), Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання «Мовою серця» (2016).
Під час творчої зустрічі Тетяна Белімова розповість про нові книги, поділиться творчими задумами.
Захід супроводжуватиметься книжковою виставкою науково-літературного доробку творів Тетяни Белімової із фондів Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.
У програмі зустрічі – автограф-сесія.


Запрошуємо всіх охочих!
Тел.: 485-17-95

Хто: НБУ імені Ярослава Мудрого

Де: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Коли: 26 листопада о 17 год.

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ
Телефон: +38 (044) 485 17 95
Сайт: nlu.org.ua
Ел. пошта: olena0930@ukr.net


вгору